Skocz do zawartości

Czy dziennikarze i stacje TV przekazują nam prawde ?


S.K.P-POZNAŃ

Rekomendowane odpowiedzi

http://viva.palestyna.pl/news/apartheid_in_israel.php?news=apartheid/057.info

 

http://www.youtube.com/watch?v=M96D7_NFiMI

 

 

http://www.islam-in-poland.org/photoes/zbrodnie.php3

 

http://www.prawda.pl/content/view/78/31/

 

Po przeczytaniu artykułu w "www.prawda.pl " sam nie wiem co o tym mysleć :(

Mam nadzieje że jakaś "Firma" nie zamknie nam forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Islamska propaganda ma się dobrze jak widać. Z resztą niewiele jej trzeba by przekonać do swej racji zgnusniałych, nieskutecznych, nieporadnych europejczyków.

Tutaj zawsze znajdzie się kilku amotorów takich infantylnych teorii spiskowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bla bla bla. Oczywiście cały świat powinien odpowiedzieć przed sądem, jak ktoś zabije muzełmańskie dziecko, ale terroryści mordujący setki niewinnych ludzi działają w słusznej sprawie.

Kiedyś mi kolega powiedział, że dzisiejsze czasy dowodzą tylko tego, że wyprawy krzyżowe miały sens, bo teraz islamiści by nas zadeptali. My im humanitarnie dokarmiamy dzieci a oni kałach i na wojenkę zamiast do roboty. I tak każde pokolenie.

Nie jestem zwolennikiem przemocy, ale niestety tam innej metody nie ma i tylko izrael odważył się otwarcie z tym walczyć wychodząc z założenia, że Oni (islamiści) nie chcą rozbroić terrorystów, bo w głębi duszy ich popierają. A jak ich popierają to trzeba ich zniszczyć. Oni (terroryści) zarzucają wszystkim zabijanie dzieci i kobiet a sami robią to samo bez żadnych wyrzutów sumienia, wręcz są bohaterami narodowymi. Niestety jest to jedna z najsmutniejszych kart naszej historii ale inaczej sobie z tym nie poradzimy.

Ciekawe co by powiedzieli islamiści gdyby do ich szkoły, świątyni, restauracji, domu lub innego miejsca wszedł amerykanin, polak albo żyd nafaszerowany plastikiem i zabił 100 niewinnych osób?

Powiedział by, że to zbrodnia. Ale jak oni tak robią to jest ok? To ja odpowiadam :

Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. (nie mylić z Kubą F. Castro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, dzisiaj Minister pokazał nam nowoczesny sprzęt armii , pare Rosomaków , pare humerów i jest pięknie .Niech przyjedzie do nas i zobaczy sprzęt o średniej wieku 30-35 lat i

są tę z początku lat 60 - ale w telewizji jest pięknie

 

I o to pytałem :D

Nie chodziło tylko o islam , ale o czy TV i dziennikarze rzetelnie przekazują nam informacje.

 

[ Dodano: 18-09-2006, 07:50 ]

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,wid,8508856,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...

Czy dziennikarze i stacje TV przekazują nam prawdę ?

 

W ostatnich latach zaczynamy z "wolnością " mediów zbliżać się do Białorusi

Tu jest na wesoło, wielu jest zdziwionych - nawet sam kabaret - że pozwolili to puścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich latach zaczynamy z "wolnością " mediów zbliżać się do Białorusi

 

No! Dlatego najwyższy czas, wybrać na prezydenta, kogoś zbliżonego do Łukaszenki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Białoruś radze najpierw jechać i zobaczyć albo mieć kontakty z ludżmi tam mieszkającymi a nie słuchać naszej fałszywej propagandy . Co do mediów to tam chociaż mówią to co chce Łukaszenka a u nas to pier......ą co sami chcą a pózniej odwołują i przepraszają :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj , przydałby sie taki w Tuskolandzie :)

 

No nie wiem, nie lubię "zamordyzmu" w żadnym wydaniu.

Póki co w obecnym wydaniu jest on najmniejszy. :cool:

Komunę już przeżyłem, dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydałby sie na pół roku . zrobic porzadek i niech odejdzie.

 

[ Dodano: 10-01-2013, 07:57 ]

komunę też przeżyłem ale porządek jest potrzebny , jeśli ktoś coś robi to niech bierze za to odpowiedzialność i ponosi konsekwencje swojego nieudolnego działanie a nie dostaje za to jeszcze nagrody . :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, nie lubię "zamordyzmu" w żadnym wydaniu.

Póki co w obecnym wydaniu jest on najmniejszy. :cool:

 

Czyli najlepsze jest mniejsze zło, ale to zawsze zło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydałby sie na pół roku . zrobic porzadek i niech odejdzie.

 

Już tacy byli.

Dzisiaj takie metody odsłania i słusznie piętnuje sędzia Tuleya...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Białorusi taki numer nie przejdzie-łagier murowany.

dziwi mnie reakcja młodzieży :/

 

No jako naród, mamy to już w genach.

Wydaje nam się, że zawsze należy rzucać na władzę inwektywy i że to takie odważne.

Zawsze wykorzystywano przeciwko nam tę cechę.

Kiedyś rozgrywały to przeciwko nam sąsiednie mocarstwa,dziś robi to własna wewnętrzna opozycja.

Polsce to nie służy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wywiad z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym TVN i będziesz wiedział dlaczego :?

 

Czytam i nie wiem nadal... Że niby Majewski politykował w programie? W Szymon Majewski Show? W którym niby miejscu?? Przecież to były wywiady głównie - w głupi sposób robione zresztą. Czasem jakieś infantylne obrazki...

Dla mnie humor Majewskiego to dno. Jego obecna audycja w radio (szymorning), która w esce zastąpiła poranne audycje lokalne to strzał w kolano tej stacji. W większości miast poranne audycje eski cechowała największa słyszalność. teraz ludzie przełączyli na inne stacje, bo przeciez tego żenującego pajacowania nie da się słuchać....

Dorabianie do tego jakiejś politycznej historii... bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydałby sie na pół roku . zrobic porzadek i niech odejdzie.

 

Już tacy byli.

Dzisiaj takie metody odsłania i słusznie piętnuje sędzia Tuleya...

takie metody są stosowane do dzisiaj i nie tyko w korei albo na białorusi i mówi się o tym

ale nic nie wolno powiedzieć o tym co zrobiono w Iraku w imię odnalezienia broni biologicznej

co robi się w Palestynie . Szczytno, Guantanamo ,Afganistan o tym cicho bo nie wolno co zrobiono w Ameryce Środkowej w latach 70-80-90 też cicho . polecam książkę'' Państwo Zła.''

ale też ja trudno dostać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.