Skocz do zawartości
Czy płacisz za terminale płatnicze 2x więcej niż musisz? ×

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
boisko do siatkówki

No i zrobimy meczyk Modowie kontra reszta świata :mrgreen:

 

[ Dodano: 24-08-2006, 13:13 ]

bo jak się potem na forum pokazać

Z połamanymi nogami i podbitym okiem ;)

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Norbert Jezierski

    13

  • Tomek D

    11

  • Sebastian ZG

    9

  • PREZES

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Napisano

Najlepiej to się integrować przy piwku i piłeczce - nie ma nic lepszego.

Która grupa przegra zasuwa do sklepu - i mamy drugi konkurs :mrgreen:

Napisano

Zostało jeszcze 30 minut głosowania - uszanujmy to :D

No i trzeba się zastanowić, czy jest sens przyspieszać ogłoszenie wyników konkursu - było nie było miało to być na imprezie :mrgreen:

Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)]

Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto.
Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]

Napisano

Zgoda - ale czy jest tylu chętnych żeby impreza się odbyła ?

Napisano

Jest - i to całkiem niemało narodu :D

Imprezka będzie super - mam nadzieję :mrgreen:

Czekam jeszcze na 2 wpłaty z piątku - i będę mieć pełen obraz sytuacji ...

Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)]

Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto.
Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]

Napisano

No i "prawie" wszystko wiem.

Miejsca zarezerwowane :D Więcej wiadomości - troszkę później :mrgreen:

Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)]

Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto.
Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]

Napisano

A ja dodam, że na sobote zapowiadana jest nawet ładna pogoda (znaczy się ma nie padać)

Napisano

Admin mam pytanko. Jestem w takiej sytuacji, że nie zapisywałem się na imprezkę gdyż do czwartku wieczorem nie będę wiedział czy mam wolny weekend. Czy jeżeli bym się skontaktował z kierownikiem ośrodka w czwartek lub piątek i samemu dokonał wpłaty czy byłoby to możliwe? Jakby to organizacyjnie wyglądało w takiej sytuacji?

Napisano

Ja motoerm niedam rady w sobote dałem mu wycisk i się zbuntował :lol:

Napisano
Ja motoerm niedam rady w sobote dałem mu wycisk i się zbuntował

Co mu zrobiłeś ? To pójdzie jeszcze naprawić ? :shock:

moto.jpg.95e1dfa240a4a0fddbc2de058b0ae6bf.jpg

Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)]

Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto.
Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]

Napisano

Właśnie wróciłem z urlopu znad morza więc pobowny wyjazd ... nadszarpnął by i tak już nadszarpniętą kieszeń moją. życzę miłej integracji ze srodowiskiem nie koniecznie diagnostycznym ;).

Pozdrawiam Robier.

Napisano

Ja też spoko dotarłem

"Społeczeństwo postanowiło kiedyś mieć Policję, aby pilnowała przestrzegania prawa, ustanowionego umysłami przedstawicieli tego społeczeństwa. Postanowiło mieć także diagnostów, którzy będą kontrolować pojazdy poruszające się po drogach, aby społeczeństwu było bezpiecznie. Teraz społeczeństwo ma problem kiedy Policjant karze mandatem za łamanie prawa, albo diagnosta nie chce dopuścić niesprawnego pojazdu. Bo prawa powinni przestrzegać inni a w stosunku do MNIE powinno wystarczyć jedynie moje ustne zapewnienie, że jestem wzorowym przedstawicielem tego społeczeństwa. Ci, którzy chcą wykonywać swe obowiązki tak jak NAKAZUJE prawo nie mają lekkiego życia....." - by abcs

Napisano
:(:?:( Nie mogłem być :!: :!: :!:

Szkoda :(

Wszyscy chyba zgodnie stwierdziliśmy, że była to jedna z lepszych imprez, na jakich byliśmy :D

Była i doskonała pogoda, i bardzo dobre jedzenie w odpowiednich ilościach, i dobre warunki bytowe, i doborowe towarzystwo .... :lol:

Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)]

Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto.
Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.