Skocz do zawartości

KONKURS: Ile osób będzie na imprezie integracyjnej ?


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

KONKURS: Ile osób będzie na imprezie integracyjnej ?

 

NAGRODY:

 

I miejsce

zgrzewka (24 sztuki) piwa (6 x czteropak)

girl.jpg

 

II miejsce

Koszulka i czapeczka z logo NORCOM'u

 

 

Zasady konkursu są bardzo proste:

 

1. Głosujemy zamieszczając w bieżącym wątku post z określeniem prognozowanej dokładnej liczby uczestników planowanego spotkania w Jasieniu.

 

2. Termin zakończenia głosowania : niedziela, 27 sierpnia br. godz. 23.59.

 

3. Można zamieścić kilka postów, liczy się jednak OSTATNI oddany głos.

 

4. Termin roztrzygnięcia konkursu: spotkanie w Jasieniu, ok. godz. 22, w oparciu o listę osób zgłoszonych jako uczestnicy u Kierownika Ośrodka "WRZOS"

 

5. Zwycięzcą zostaje osoba, która poda najbardziej zbliżoną do stanu faktycznego liczbę uczestników. W razie remisu - w czasie spotkania, przy współudziale wszystkich uczestników, odbędzie się losowanie (zwycięzca może być tylko jeden).

 

5. Może w nim brać udział KAŻDY zarejestrowany użytkownik forum - z wyłączeniem Administratora oczywiście :D Moderatorzy również mile widziani :D

 

A więc - do dzieła.

POWODZENIA !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam, że będzie nas czternastu.

Mam jeszcze pytanie w kwestii formalnej. Czy widoczny na zdjęciu "tragarz" jest doliczony do zestawu pierwszej nagrody? Jeśli tak to wygram ten konkurs. Oszukam a wygram. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie w kwestii formalnej. Czy widoczny na zdjęciu "tragarz" jest doliczony do zestawu pierwszej nagrody? Jeśli tak to wygram ten konkurs. Oszukam a wygram. :P

Hmmmm, nie wiem jeszcze kto będzie wręczać nagrody. Szansa, że tak to będzie wyglądać - jest zawsze. Mała - ale jest :mrgreen:

Nie sądzę, żebym był w stanie wynegocjować jakieś dodatki do nagrody typu całus czy "coś więcej" od Sierotki Marysi dla zwycięzcy - ale nigdy nie mów nigdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na 22 osoby i to jest tak blisko miejsca gdzie mieszkam, że zrobię wszystko aby tam przyjechać! :D

I odebrać nagrodę oczywiście. Jeżeli korupcja wchodzi w grę to pamiętajcie, że jak wygram to stawiam browar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( Wszyscy się łudzą że wygrają ja postawił bym na 99% uczestników czyli jakieś 49 osob, Tą 50 osobą byłby ja ale niestety od 29 sierpnia jestem zakopany w miasteczku Zakopanem wię lipa :(:(:( usiąść i płakać. Koledzy wypijcie moje zdrowie i życze miłej integracji

 

( Żona nie dopuściła myśli żeby z jedego krańca jechał w drugi i bógwie co jeszcze tam robił :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.