Skocz do zawartości

Szkolenie


kowal

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie z branży rozmawiałem dzisiaj z Grudziądzem ,nasi przełożeni z Warszawy organizują nam szkolenie , w końcu po paru latach niewiedzy i przysyłania głupowatych kwitów ,mamy się

spotkać i omówić problemy które nas nurtują ,ma być któś z Wojsk lądowych . Pierwszy termin to 25-26.09 ,drugi jakoś wpażdzierniku . Czy to nam coś pomoże , znając życie to nie wiele ,ale spotkać się można .Jak dostaniecie faksy to piszcie się na pierwszy termin . Pan M ....

z Grudziąca ,zainetresowani wiedzą ,mówił aby przygotować pytania i problemy ,ma nadzieje że wyjaśni się sprawa terminów przeglądów i innych dziwactw narzucanych jakimiś dziwnymi pismami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem FaX ,że do 20.09.mamy się podać kto jedzie i jest w nim mowa o dacie

23-24.10.2006 . Myśle ,żę się na nim spotkamy i wymusimy aby zaczęto bardziej przejmować się stacjami MON . Bo co byśmy robili z naszymi problemami codziennego szarpania się z ludzmi -gdyby nie takie forum ,ale jest nas niewielu którzy starają się otwarcie mówić o problemach i pomagać sobie nawzajem rozwiązywać niedomówienia ,a co jest najważniejsze ,jeśli mamy jakieś sprawy do rozwikłania dzwonimy do siebie telefonicznie aby na gorąco ustalać zdanie - szkoda tylko ,że nie którzy jakoś się czają jakby czegoś się obawiali ,a powinniśmy tworzyć jedną rodzine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zgadzam się, że wreszcie coś ruszyło, ale tego typu pismo nie dotarło do mojej firmy to chetnie bym też tam pojechał. No cóż chyba moja firma jest dalej niż pozostałe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem u źródła informacji ale jeszcze nic do mnie nie dotarło. Ciekawy jestem gdzie to zorganizują ? A może tak jak firma z branży ?http://www.patronat.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - sorki, że się wtrącę - ale może zabierzecie ze sobą troszkę wiadomości dotyczących forum ? Reklama dźwignią handlu - najważniejsze, żeby nas było coraz więcej .... :D

Mogę coś podesłać, mogę dać Wam również jakieś pdf'y do wydrukowania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wiele będzie pytań bez odpowiedzi lub z odpowiedzią mądralińskich co ptrzysyłają bardzo dziwne telegramy odnośnie działalności SKP. Nie macie co liczyć na coś mądrego - albo się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek sam wiesz jak jest ,wymian pogładów miedzy sobą ,działanie na forum -to jest

najlepsze lekarstwo na nasze bolączki . A to ,że z zewnątrz niczego się nie dowiemy to

norma -ale obdzwoniłem dzisiaj wszystkie Stacje MON z których mam jakieś dane telefoniczne i zachęcałem bo już samo to ,że informacja nie dotarła jeszcze do wszystkich,ale może na spotkaniu uda się ich zachęcić do tego forum -aby pomagać sobie nawzajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku masz w zupełności rację - zawsze trzeba sobie pomagać, bynajmniej robią tak normalni ludzie. Ja w swojej działalności w wojskowej SKP nigdy nie brałem pod uwagę nowości które w formie telegramów spływły jako wykładnię według której musimy postępować. Przeważnie było to pisane dla danej potrzeby i chwili a tak na prawdę to my diagności zawsze ponosimy konsekwencje. Nie powiem, że zamysł jest zły aby spotkali się diagności wojskowi i przedstawili swoje problemy na większym forum. Tylko czy one będą zrozumiałe dla wszystkich??? Jeżeli tak to wypada się wam tylko cieszyć, ale nie sądzę aby to spotkanie spełniło swoje oczekiwania i wypracowało jednolity sposób działania. Znając życie będzie dużo pytań i mało sensownych odpowiedzi. Jak wrócisz z tego spotkania to zadzwoń albo daj znać to pogadamy czy się myliłem w swojej ocenie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Panowie - sorki, że się wtrącę - ale może zabierzecie ze sobą troszkę wiadomości dotyczących forum ? Reklama dźwignią handlu - najważniejsze, żeby nas było coraz więcej .... :D

Mogę coś podesłać, mogę dać Wam również jakieś pdf'y do wydrukowania ...

 

Ci diagności z wojskowych SKP co są na forum to pasjonaci a reszta jest przeważnie diagnostami w godzinach służbowych. Czy się mylę. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Darek, ale oni mają większe możliwości rozwoju i nabycia praktyki. Ciągle na bieżąco spotykają się i mają doczynienia z różnymi pojazdami różnych marek i typów. Pojazdy które do nich przyjeżdżają są także w różnym stanie technicznym a u nas tzn. bynajmniej u mnie ciągle tylko Stary 266, parę Honkerów i Lublinków. Cofnąć sie można do tyłu, sporo.

Ale tyle dobrze że jest Forum. NORCOM FORUM.

 

[ Dodano: 14-09-2006, 17:17 ]

A odnośnie szkolenia to jeszcze nic nie otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.