Skocz do zawartości

Wynagrodzenie diagnostwów !!!!!


monmar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich kolegów po fachu. Temat trochę inny niż wszystkie!! Mianowicie kwestia wynagrodzenia za naszą prace. W jakich granicach sie ono kształtuje? Dosadniej zadane pytanie ile zarabiają diagności u nas ? Moje zarobki kształtują sie w granicach 1500 zł na ręke i tak już od kilkudziesiąciu lat, pozdrawiam wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 492
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Regan55

    31

  • skpauto

    28

  • blakop

    26

  • Psuj

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

A może warto o tym jeszcze trochę porozmawiać, może ten temat w "topicu u Ablerta Einsteina" jest przeterminowany (miejmy nadzieję).

U mnie 700 zł na rękę 1/2 etatu na podstawówce przy beznadziejnym ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Średnia pensja w TVP wynosi 6,2 tys. zł brutto. – poinformował o tym dyrektor biura finansów i restrukturyzacji TVP. Jednocześnie przyznał, że publiczna telewizja chce zmienić strukturę zatrudnienia, która jest zbyt nieefektywna. (Wirtualne Media, 06.2007)

 

Kinga Rusin zarabia coraz więcej. Do tej pory za prowadzenie programu Dzień Dobry TVN dostawała 20 000 złotych mięsiecznie. Teraz jej zarobki w tej stacji wzrosną do około 100 000 zł. Dodatkowo, za każdy odcinek nowego programu Po prostu tańcz prezenterska dostanie 20 000 zł, czyli 80 000 zł miesięcznie. Za udział reklamie konto Kingi Rusin powiększyło się o 400 000 zł. (pudelek.pl, 08.2007)

 

Usiąść za kierownicą potężnego drogowego walca. - o tym marzył w dzieciństwie niejeden chłopiec. I może nie były to marzenia naiwne: zarobki operatorów tych ciężkich pojazdów w naszym regionie sięgają już 6 tysięcy złotych miesięcznie, a firmy budowlane gotowe są inwestować dalsze tysiące w wyszkolenie chętnych, by poprowadzić walec. (bankier.pl, 05.2007)

Robert Kubica ma szanse zarobić w przyszłym roku. ok. 2,8 mln dolarów. Jest to jedna z najniższych pensji w Formule 1

 

Tomasz Posadzki, dyrektor biura zarządu byłego prezesa TVP Jana Dworaka. otrzymał 280 tys. odprawy. Dodatkowo pobrał 82 tys. zł wynagrodzenia w związku z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia. Równie sowicie została wynagrodzona druga kadencja Jana Dworaka na stanowisku prezesa TVP. Spółka na pożegnanie wypłaciła mu 107 tys. zł (59 tys. w związku z okresem wypowiedzenia i 48 tys. odprawy). Wziąwszy pod uwagę, że jego kadencja trwała zaledwie cztery dni, każdy jej dzień kosztował Telewizję dokładnie 26 tys. zł. ("Życie Warszawy", 10.2006)

 

Okazuje się, że jednym z największych pracodawców w kraju. jest Sejm. Z posad parlamentarnych oficjalnie żyje 460 posłów, kilkuset asystentów i pracowników biur poselskich oraz ponad 1,5 tys. pracowników Kancelarii Sejmu. Na wynagrodzenia posłów, ich asystentów i pracowników biur poselskich podatnicy wydają prawie 70 mln zł rocznie. Jednak dzięki Sejmowi zatrudnienie znajdują także specjaliści od kreowania wizerunku, eksperci czy pisarze przemówień. W przypadku tych ostatnich przeciętna stawka to ok. 150 zł za stronę maszynopisu. Biorąc pod uwagę, że standardowe przemówienie poselskie mieści się zwykle na trzech stronach, to na jednym przemówieniu można zarobić około 450 zł. Za ekspresowe wprowadzenie zmian w tekście przemówienia płaci się dodatkowo od 100 do 150 zł . (businessweek.pl, 06.2006) :shock::shock::twisted:

 

Polski Święty Mikołaj bierze od 30 do 100 zł za wizytę. :D::claus

 

 

itd..........................

Polski Święty Mikołaj bierze od 30 do 100 zł za wizytę.

http://www.wynagrodzenia.pl/ciekawostki.php/n.269/strona.2

Cisnienie Wam podskoczy(a może nie) po tej lekturze :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony rozdają [ marnotrawią ] nasze pieniądze , a z drugiej strony wmawiają , że niski procent płatności to wina społeczeństwa.

Jestem idiotą czy patriotą

płacę abonament za RTV

:hah::evil:

 

[ Dodano: 19-12-2007, 17:40 ]

dzień kosztował Telewizję dokładnie 26 tys. zł.

A dla nas zamiast porządnych filmów , to seriale [ bez urazy ] dla emerytów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie, bo juz nie place na sejm hihi

Płacisz, płacisz - być może mniej niż każdy z nas, ale nadal płacisz ... :D

 

no wiesz ja to teraz na krolowa loze, ale przynajmniej jasna sprawa i oficjalna ::claus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Mam pytanie czy ktoś z Forumowiczów pracuje w okolicach Warszawy jako diagnosta i ewentualnie na ile można liczyć

 

Na początku stycznia 2008 na TVN24 przy obliczaniu kosztów budowy i wyposażenia OSKP

określono średnią płacę diagnosty na poziomie 5000,- brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku stycznia 2008 na TVN24 przy obliczaniu kosztów budowy i wyposażenia OSKP

określono średnią płacę diagnosty na poziomie 5000,- brutto.

Średnia 5000 brutto ? za jeden etat dla jednego diagnosty ?

No to super. Idę do szefa ::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś z Forumowiczów pracuje w okolicach Warszawy jako diagnosta i ewentualnie na ile można liczyć

2000-2200 netto są jeszcze takie które zaczynają swą działalność i dokładają

10 zł netto od sztuki ,oczywiście pod stołem. ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś z Forumowiczów pracuje w okolicach Warszawy jako diagnosta i ewentualnie na ile można liczyć

 

Na początku stycznia 2008 na TVN24 przy obliczaniu kosztów budowy i wyposażenia OSKP

określono średnią płacę diagnosty na poziomie 5000,- brutto.

 

co ja robię tu- k...a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy uważamy że za mało zarabiamy ::?::?::?::?::?::?

Zobaczcie co wokoło się dzieje: lekarze, pielęgniarki,górnicy,nauczyciele,rolnicy,policjanci,"klawisze" wszyscy strajkują lub protestują . Ja wiem że znajdą sie głosy , "jak się nie podoba to zmień pracę lub zrób coś ze swoim życiem żebyś zarabiał więcej ,ewentualnie wyjedź do UK. A ja im odpowiem że chciałem robić to co robie i na razie jestem zdowolony z tego co robie ale nie z pieniędzy. Proponuje STRAJK WŁOSKI ;D - chyba sam nie wierze w to co mówie :x . Tak sobie luźno przemyśliwałem ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 10% od kwoty brutto + 30 PLN dniówki (pskp), nadmieniam że pracuję tylko w soboty 6 godzin, to jest moje dodatkowe zatrudnienie żeby nie wypaść z fachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.