Witam wszystkich z tej strony Kamil.
Zakupiłem rodowitego Japończyka Subaru Legacy, który wcześniej został zarejestrowany w Niemczech z odstępstwem z racji krótkiego VIN.
Od kilku miesięcy walczę z urzędem TDT jeśli chodzi o odstępstwo od warunków technicznych żeby móc go zarejestrować i nas. Na badaniu technicznym diagnosta wpisał w polu kategorii M1 lecz na niemiecki briefie nie ma tej wzmianki, a w polu kategorii jest ujęte jako "pojazd osobowy zamknięty". Wspomniany TDT oczekuje o