Andrii Napisano 11 Marzec Napisano 11 Marzec Witam poszukuję danych do przyczepy D-44 wywrotka , i drugich danych do D-46 sztywnej. Zależy mi na nacisk osi jednej i drugiej przyczepy . Pozdrawiam Cytuj
Jacdiag Napisano 11 Marzec Napisano 11 Marzec https://forum.norcom.pl/index.php?/topic/6994-przyczepa-sanok-d-47b/#findComment-109506 Cytuj Wszystkie drogi prowadzą do . . . ... trumny
Andrii Napisano 11 Marzec Autor Napisano 11 Marzec (edytowane) Witam kolegę dziękuję za link ale w tym temacie linku jest inna przyczepa niż ja szukam, jakby miał pan gdzieś dokładnie dane tych przyczep to bardzo bym był wdzięczny dziękuję pozdrawiam. Edytowane 11 Marzec przez Jacdiag cytat całego poprzedniego posta Cytuj
Jacdiag Napisano 11 Marzec Napisano 11 Marzec 2 godziny temu, Andrii napisał: gdzieś dokładnie dane A "zwiedziłeś" www chomikuj pl ... Cytuj Wszystkie drogi prowadzą do . . . ... trumny
Rafi90 Napisano 12 Marzec Napisano 12 Marzec https://www.agrofoto.pl/forum/topic/302639-sanok-d47a-dane-techniczne/ Cytuj
Nikita_Bennet Napisano 22 Maj Napisano 22 Maj Autosan D-46A, D-46B 13, D-46B 14, D-46B 18 M.wł- 1780kg, 1640kg, 1600kg, 1780kg DMC- 5780kg, 6140kg, 6100kg, 6280kg Największy dop. n.osi- 3061kg(30.00kN), 3367kg(33.00kN), 3367kg(33.00 kN), 3367kg(33.00kN) ŁAD.- 4000, 4500, 4500, 4500 Rodzaj ciężarowa, ciężarowa rolnicza, ciężarowa rolnicza, ciężarowa rolnicza takie coś kiedyś tutaj krążyło na forum. Jeżeli robisz ją na ciężarowa rolniczą to uderz do firmy zasław o wydanie oświadczenie producenta i podadzą wszystkie dane do DR itp i "określą rodzaj" W razie pytań odezwij się na priv. Cytuj
Adrian001 Napisano 26 Maj Napisano 26 Maj Witam mam pytanie czy da sie zarejestrowac przyczepe z 86r ktora nie bylanigdy rejestrowana jest dowod zakupu Cytuj
LimonQi Napisano 26 Maj Napisano 26 Maj Z tego co wiem wszystkie przyczepy podlegały rejestracji A chyba nie masz do niej ważnej homologacji Cytuj
Nikita_Bennet Napisano 31 Maj Napisano 31 Maj kupił, postawił w stodole i nie zarejestrował - chyba tak się dało? Cytuj
LuziTolerancja Napisano 1 Czerwiec Napisano 1 Czerwiec W dniu 26.05.2026 o 08:16, Adrian001 napisał: Witam mam pytanie czy da sie zarejestrowac przyczepe z 86r ktora nie bylanigdy rejestrowana jest dowod zakupu Z tym, że w naszym kraju obowiązują warunki techniczne zgodne z datą pierwszej rejestracji, a nie z datą produkcji pojazdu. Jeśli ogarniesz skądś dokumentację tej przyczepy, to chcąc rejestrować jako normalny pojazd musiałbyś dostosować to do aktualnych WT - zaświadczenie o zmianach konstrukcyjnych wystawione przez odpowiedni warsztat, opinia rzeczoznawcy i OBT. Chyba, że się mylę - niech ktoś mnie poprawi. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.