Skocz do zawartości
Czy płacisz za terminale płatnicze 2x więcej niż musisz? ×

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam poszukuję danych do przyczepy D-44 wywrotka , i drugich danych do D-46 sztywnej. Zależy mi  na nacisk osi jednej i drugiej przyczepy . Pozdrawiam 

Napisano (edytowane)

Witam kolegę dziękuję za link ale w tym temacie linku jest inna przyczepa niż ja szukam, jakby miał pan gdzieś dokładnie dane tych przyczep to bardzo bym był wdzięczny dziękuję pozdrawiam. 

 

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta
Napisano
2 godziny temu, Andrii napisał:

gdzieś dokładnie dane

 A "zwiedziłeś" www chomikuj pl ... :?: 

Wszystkie drogi prowadzą do . . .

... trumny

  • 2 months later...
Napisano

Autosan                              D-46A,                                                D-46B 13,                            D-46B 14,                            D-46B 18

M.wł-                                   1780kg,                                1640kg,                                               1600kg,                                1780kg

DMC-                                    5780kg,                                6140kg,                                               6100kg,                                               6280kg

Największy dop. n.osi-                 3061kg(30.00kN),            3367kg(33.00kN),            3367kg(33.00 kN),           3367kg(33.00kN)

ŁAD.-                                    4000,                                    4500,                                    4500,                                    4500

Rodzaj                                 ciężarowa,                         ciężarowa rolnicza,        ciężarowa rolnicza,        ciężarowa rolnicza

 

 

takie coś kiedyś tutaj krążyło na forum.
Jeżeli robisz ją na ciężarowa rolniczą to uderz do firmy zasław o wydanie oświadczenie producenta i podadzą wszystkie dane do DR itp i "określą rodzaj" ;)  W razie pytań odezwij się na priv.

Napisano

Witam mam pytanie czy da sie zarejestrowac przyczepe z 86r ktora nie bylanigdy rejestrowana jest dowod zakupu 

Napisano

Z tego co wiem wszystkie przyczepy podlegały rejestracji :) A chyba nie masz do niej ważnej homologacji :)

Napisano

kupił, postawił w stodole i nie zarejestrował - chyba tak się dało?

Napisano
W dniu 26.05.2026 o 08:16, Adrian001 napisał:

Witam mam pytanie czy da sie zarejestrowac przyczepe z 86r ktora nie bylanigdy rejestrowana jest dowod zakupu 

Z tym, że w naszym kraju obowiązują warunki techniczne zgodne z datą pierwszej rejestracji, a nie z datą produkcji pojazdu. Jeśli ogarniesz skądś dokumentację tej przyczepy, to chcąc rejestrować jako normalny pojazd musiałbyś dostosować to do aktualnych WT - zaświadczenie o zmianach konstrukcyjnych wystawione przez odpowiedni warsztat, opinia rzeczoznawcy i OBT. Chyba, że się mylę - niech ktoś mnie poprawi. 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.