Skocz do zawartości

Co czytacie?


sisters

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza klasa. Nawet, kiedy się za dużo przeczyta - nie boli głowa.

Polecam takie lektury, Kochani, polecam - ale tylko sprawdzonych pisarzy !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec wczowajac sie w czytane rekopisy, poszlam tym tropem i wzielam sie za Andrzeja Pilipiuka. Lektora o przyjemnym tytule "zagadka Kubu Rozpruwacza"

Wspaniala ksiazka, a to jej kometarze:

 

Zwala z nog. Kazde opowiadanie jest tak absurdalne i dokumetnie rozbrajajace, ze nie sposob oderwac sie od lektory.....

 

Jego geniusz (zapewne wyssany z butelki po truskawkowej prycie) sprawia, ze chce sie wiecej. Czuc pragnienie opowiadan tak samo, jak chce sie pic rankiem po kilkunastu kuflach piwa Perla.....

 

 

Lektora powalajaca, trudno mi okreslic gatunek.... poczucie humoru autora wybitnie spaczone, ale urzekajace. SF osadzone w realnym miejscu na ziemi - Sybir.... historia, polityka, bajki i gawendy ludowe. Wszystko mozna tam znalesc.

Goraco polecam, na dlugie zimowe wieczory.... napewno wywola usmiech u kazdego czytajacego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na to przez pryzmat degustowania alkoholu, a sprawa stanie się jasna jak słońce - mam nadzieję.

Skojarzenia to przekleństwo ;-)

 

Cóż to jest zatem rękopis ? Biblioteka ? Kilka tomów przeczytanych podczas spotkania integracyjnego itp. :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to LUDLUMA sobie czytam.

Oj naczytalem sie tego. Teraz juz wychodza jakies gnioty, ktore firmuja nazwiskiem

ŚP Mistrza + ktos :-( Kto lubi zagadki kryminalne polecam Simon Beckett "Zapisane w kosciach" oraz "Chemia smierci" :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych gniotów tylko MISTRZ.

 

[ Dodano: 09-12-2007, 10:39 ]

Popatrzcie na to przez pryzmat degustowania alkoholu, a sprawa stanie się jasna jak słońce - mam nadzieję.

Skojarzenia to przekleństwo ;-)

 

Cóż to jest zatem rękopis ? Biblioteka ? Kilka tomów przeczytanych podczas spotkania integracyjnego itp. :D:D:D:D

Z tym czytaniem jest super gorzej jest na drugi dzień opowiadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym czytaniem jest super gorzej jest na drugi dzień opowiadać.

To tylko kwestia tego co czytasz, ile czytasz i z kim - oczywiście :D

Nie wolno na przykład mieszać książek - jak książki grozy, to tylko takie - komedia i dramat to nie jest najlepsze zestawienie itp.

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio próbowałem zgłębić PANA TADEUSZA czyli ostatni zajazd na Litwie- czysta szlachta. Nie powiem , w średnich ilościach nawet nie szkodzi . Ranek bez bólu głowy.

:lol:

Na odwrocie napisane - Litwo! Ojczyzno moja ! ty jesteś jak zdrowie

Ile cię trzeba cenić,ten tylko się dowie

Kto cię stracił.................

Tymczasem przenoś moją duszę utęsknioną ........... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zglaszam protest!!!

 

Jak mozna mi tak spamowac w temcie i to z Adminem na czele!!

Jaki dajecie przyklad innym uzytkownikom :o

Ja apeluje o ......

 

Hmmm a robta co chceta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sis!!

uŻytkownikom!! Czyś TY się oczytała czegoś już? ;)

 

oczywiscie, ja caly czas czytam i czytam i czytam.....

Ale czy Ty zacny kolego nie wiesz, ze nieladnie jest publicznie poprawiac czyjes bledy ortograficzne :x

 

Chyba przestane Cie lubic, a moze ja Cie juz nie lubie.....

A moze wcale Cie nie lubilam.....

hmmmm za ciezko sie mysli o tej poze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobry pisarz to warto spróbować . jeżeli wstęp do książki będzie słaby to lepiej nie czytać do końca.Epilog może być tragiczny. :D

 

[ Dodano: 22-01-2008, 22:03 ]

ja to LUDLUMA sobie czytam.

Oj naczytalem sie tego. Teraz juz wychodza jakies gnioty, ktore firmuja nazwiskiem

ŚP Mistrza + ktos :-( Kto lubi zagadki kryminalne polecam Simon Beckett "Zapisane w kosciach" oraz "Chemia smierci" :ok

kupiłem i przeczytałem :ok

 

[ Dodano: 21-03-2008, 20:31 ]

Ale wczoraj to z kumplem przeczytaliśmy książkę autorem nie jaki Jacek Daniels czy jakoś tam :-D aleeeee pisarz a ksążka jaka tyko że trudno dostępna na najwyższej półce w księgarni stoi. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.