Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

sisters

Co czytacie?

Polecane posty

Tomek D

Na czasie

pycha-i-upadek_okladka.thumb.jpg.8bb51233ccd730baa720101302ec437c.jpg

blakop

PSYCHOZA - Antoni Macierewicz - Studium Przypadku.

Jeszcze bardziej na czasie 8)

Gość

Ja uwielbiam dramaty dlatego polecam "Skrzywdzona" Cathy Glass. Książka mocno wciąga, dobrze się czyta.

zjc

"Rok 1984" ORWELL

cezary

wpisy z forum "Norcom" :D:faint:

bozennna

Nieodnaleziona - Remigiusz Mróz to świetna książka w klimacie thrillerowym. W dodatku polska produkcja dlatego tym bardziej polecam.

Tomek D

Dawno dawno nic nie było wstawiane

moskiewski-proces-308x450.jpg

wrc69

Odpręża mnie, pozycja lekka i łatwa

Nowy obraz mapy bitowej.jpg

Mecher

Teraz cykl o komisarzu Mortce Wojciecha Chmielarza, właśnie skończyłem trzecią część czyli Przejęcie

Wcześniej książka Bezcenny i seria o prokuratorze Szackim (Uwikłanie, Gniew, Ziarno prawdy) Miłoszewskiego. 

Rafi90
Napisano (edytowany)
Dnia 10.12.2018 o 17:46, Mecher napisał:

Wcześniej książka Bezcenny i seria o prokuratorze Szackim (Uwikłanie, Gniew, Ziarno prawdy) Miłoszewskiego. 

Czytałem , fajne 😀

Poza tym Bonda, Mróz , Mariusz Koperski ("po własnych śladach") Semczuk ("tak będzie prościej") i jescze Coben, Nesbo , Nesser , Lackberg i cała cała reszta... Wszystko co kryminalne lub kryminalno dramatyczne 😀

Edytowano przez Rafi90

Mecher

Pięcioksiąg o komisarzu Mortce zaliczony. Aktualnie na tapecie Mróz i przymiarka na drugi tom o Chyłce. O ile Chmielarz "poszedł" szybko, to z Mrozem już powoli mi idzie.

A Nesbo kojarzy mi się z serialem "Okupowani"  i rolą Pieczyńskiego.

IVVO

Skąd Wy macie czas na czytanie - pełen szacun - od dłuższego czasu czytam tylko Dz.U i to w przerwach miedzy klientami - bo w domu to lubię pomajsterkować - Ot takie życie na wsi

blakop

2020 Bitwa o Polskę :)

Rafi90
49 minut temu, IVVO napisał:

Skąd Wy macie czas na czytanie - pełen szacun - od dłuższego czasu czytam tylko Dz.U i to w przerwach miedzy klientami - bo w domu to lubię pomajsterkować - Ot takie życie na wsi

W pracy między klinetami (a kolejki nie ma) forum i przepisy, w domu książki, a majsterkuje też , tyle że przy motocyklach i czekam właśnie na kwietniowy boom , gdzie trzeba na wczoraj wszystko ... Ale przynajmniej się klienci na słone rachunki nie krzywią więc jest nieźle 🤣

Tomek D
Dnia 9.01.2019 o 12:43, IVVO napisał:

Zimą kolego zimą , długie wieczory :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.