Skocz do zawartości

Co czytacie?


sisters

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napiszę pierwszej myśl

No co, bardzo lubię ten rodzaj literatury. Wierna rzeka, Trędowata, Ordynat Michorowski, Znachor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oprócz lektur szkolnych Młodego np.Jan Chryzostom Pasek :oops: to w wolnym czasie czytam sobie Kazika "Idę Tam gdzie idę " polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. chciałbym bardzo przeczytać tzw. audyt nad rządami PO-PSL w określonych latach... Ale gdzie tego szukać?? :(

 

Tomku D - Ty jako znany wielbiciel Wielkiego ANTONIEGO mógłbyś podpowiedzieć gdzie tego szukać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - ja wiem, że z Twoim Prezesem to właśnie do tamtych czasów zmierzamy, ale jakoś się przygotowywać do tego lekturą z Gomułki nie zamierzam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Gomułka nie dokończył pamiętników i zakończyły się na 1945r a więc najciekawsze było by przed nami. Co do tamtych czasów , nie słyszałem o spałowaniu któregoś z demonstrantów KOD a wystarczy niewiele cofnąć się wstecz i przypomnieć sobie wyszarpywanie laptopa naczelnemu Wprost , strzelanie bronią gładkolufową do górników , kradzież oszczędności z OFFE , ale wtedy to była demokracja :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz rację... Albo jak te pielęgniarki chcieli rozpędzić spod Rady Ministrów...

 

A nie!!! Przepraszam - tfu tfu - przecież to święty błogosławiony wieczny dziewica Bogurodzica Jarosław!!! Ojciec narodu, stwórca prawa jedynego i sprawiedliwości niekwestionowanej... Osobista siostra i brat duchowego przywódcy medialnego narodu - Tadeusza Wielkiego Toruńskiego - ojciec i matka chrzestna w jednym obrońcy rozumu Zawsze Antoniego...Jak ja mogłem się tak pomylić... Aż sam bym chciał te pielęgniarki teraz pacyfikować za ten podły błąd... Jakże ta podła Hanka z jeszcze bardziej podłego PO mogła odmówić pacyfikacji tych kobiet?? Hańba!!

 

Ale wróćmy do tematu Tomek. Gdzie ja ten audyt przeczytam?? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

święty błogosławiony wieczny dziewica Bogurodzica Jarosław!!! Ojciec narodu, stwórca prawa jedynego i sprawiedliwości niekwestionowanej... Osobista siostra i brat duchowego przywódcy medialnego narodu - Tadeusza Wielkiego Toruńskiego - ojciec i matka chrzestna w jednym obrońcy rozumu Zawsze Antoniego.

Jak to przerobisz to będziesz miał paciorek gotowy . :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie mam czasu na nic innego niż zadania z wytrzymałości materiałów Iwulskiego

U nas prowadzący kazał czytać to , co sam napisał lub jego zwierzchnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas prowadzący kazał czytać to , co sam napisał

Z reguły tak jest.

Jeszcze gościu opowiada , że on "popełnił"-dosłownie- taką książkę i z tej właśnie pozycji będą rozliczani studenci, czy też słuchacze. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gościu opowiada , że on "popełnił"-dosłownie

 

U nas opracował swoja teorię wyboczeń, nie uznaje teorii Eulera. Na egzaminie mechaniki była oczywiście jego. Na egzaminie z wytrzymałki zapewne się powtórzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na egzaminie mechaniki była oczywiście jego.

Miałem wykładowcę, który powtarzał na wykładach, że kąt prosty ma 100°, a woda wrze w 90°. Na jednym z egzaminów jako pytanie dodatkowe wrzucił coś takiego. Prawidłowe odpowiedzi wyrażały obecność na wykładach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedyś na egzaminie miałem podać budowę i skład... psa służbowego (jako jednego ze środków przymusu bezpośredniego w postępowaniu egzekucyjnym).

 

Mogę Wam tylko powiedzieć, że odpowiedź była prosta o ile się chodziło na wykłady, bo to tylko trzy elementy:

- smycz prowadząca

- obroża okalająca

- pies właściwy

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.