Skocz do zawartości

Groźby Praktyka


Psuj

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym żebyście się zapoznali z pewna sprawą.

 

Jak zapewne wielu z Was - użytkowników forum pamięta, mieliśmy kiedyś takiego usera o loginie "Praktyk". Wcześniej logował sie pod nick-iem "Heru".

 

Obaj użytkownicy (a w zasadzie jeden i ten sam) zostali usunięci z tego forum. Przyczyny usunięcia ich znajdziecie TUTAJ .

 

Niestety człowiek ten (pan Henryk) nie dał za wygraną i toczy wojnę podjazdową przeciwko nam i przeciwko temu forum.

 

To jest treść wiadomości PW jaką dostałem od niego dnia 19-08-2006

 

Wyrządziłeś bardzo wiele złego na forum . Wprowadziłeś swoimi nieprzemyślanymi sugestiami wielu diagnostów w poważny błąd .Wyśmiewałeś się z innych i wydawało ci się, że jesteś najmądrzejszy . Dostałeś trochę władzy na tym forum i woda sodowa uderzyła Ci do głowy . Znasz się na wszystkim , jak się buduje i ile kosztuje . Soczyście i dobitnie obdzielałeś swoimi uwagami tych, którzy mieli inne zdanie, usuwałeś posty , zamykałeś tematy , obrażałeś mnie wielokrotnie, przyrównując do pijaka i narkomana . Na koniec napisałeś że będę skamleć dając mi ostrzeżenie . Jak zauważyłeś wolałem przestać pisać . Pokazałeś tylko swoją głupotę i nic więcej . Wykazałeś się rynsztokowym zachowaniem a to nie licuje z godnością diagnosty. Nie miałeś i nie masz do nikogo szacunku a przede wszystkim do swoich chlebodawców . Kalałeś we własne gniazdo , chcąc rządzić nawet właścicielami . W ciągu jednego roku dwa miesiące byłeś na forum, dziwię się jak to pogodziłeś z pracą . Jeżeli robiłeś tak jak pisałeś to i tak długo utrzymałeś się w tej firmie. Masz bardzo złą opinie wśród najbliższych stacji i diagnostów, nie masz przyjaciół koło siebie. Nie posłuchałeś moich ostrzeżeń licząc na to, że jesteś nie zastąpiony.

Myślę że przyszedł czas na refleksje – będziesz miał sporo czasu, żeby wszystko przemyśleć. Spróbuj naprawić zło które uczyniłeś i wyrządziłeś innym. Może jeszcze nie jest za późno na skruchę i szczerą rozmowę z właścicielami . Jesteś jeszcze młody, masz na utrzymaniu rodzinę i skoro chcesz pracować w tym zawodzie to odrzuć swoje ambicje i zarozumiałość, pychę i dumę .Współczuję Ci że tak się stało sam jednak tego chciałeś i bardzo mocno do tego dążyłeś, przemyśl to wszystko i nie słuchaj złych doradców.

Decyzja należy do Ciebie.

Pozdrawiam "Praktyk ."

 

To jest fragment jego wypowiedz z innego forum:

 

Przestrzegam szanownych kolegów by lekcje z historii nie poszły na marne. Poczytajcie kto dzisiaj połaja poucza na tych forach – wyrzuca, blokuje innych wypowiedzi , straszy i grozi. Czasem robią to diagności którzy zostali obdarowani władzą i woda sodowa uderzyła im do głowy i tutaj można tylko nad tym ubolewać . Najczęściej jednak są to osoby którym się wydaje, że mogą pouczać z racji posiadanej władzy bez konsekwencji . Czas chyba z tym skończyć i wyznaczyć pewną odpowiedzialność funkcjonariuszom publicznym za słowa i czyny. Czas wreszcie i na to by programy dla SKP ktoś zweryfikował a jeżeli są sprzeczne z przepisami to od tego jest prokuratura. Mam nadzieję że w tej sprawie zostaną wkrótce podjęte działania . To jest zbyt poważna sprawa żeby aż tyle było rozbieżności jakie zawierają programy w stosunku do przepisów. Jak ma postępować diagnosta, skoro MT wcale nie reaguje na uwagi, robi to jeszcze wolniej jak w kościele.

To jest tylko szczyt góry lodowej. Dostawaliśmy wiele maili - PW z żądaniami: przywrócenia mu uprawnień na forum, oficjalnych i publicznych przeprosin i z groźbami, że wkrótce zajmą się nami odpowiednie władze.

 

Ostatnimi czasy znowu się uaktywnił i szczerze mówiąc jestem już tym zmęczony

Podejrzewam, że niektórzy użytkownicy również dostawali wiadomości od tego człowieka (niektórzy dostawali je na pewno i to o treści dużo gorszej niż ja).

Chciałbym, żeby szanowne grono forumowiczów znało mój (nasz) punkt widzenia - stąd ten post.

Niestety, proszę Państwa - to tylko Polska rzeczywistość, gdzie jeden drugiemu zazdrości i zawiści nieomal wszystkiego ...

"Tu jest Polska, stary, tu się ciężko oddycha .... "

 

 

Wnioski i przemyślenia zostawiam w Waszej gestii.

Pozdrawiam. Psuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak na taką liczbe użytkowników to i tak jest niewiele "czarnych owiec" i takich praktyków się nieuniknie.

nie masz przyjaciół koło siebie.

To co Psuj jutro po południu idziemy na :piwo:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, jak napisał "Psuj" - nasza narodowa przywara to brak umiejętności prowadzenia polemiki. Jeśli ktoś nie potrafi cierpliwie dyskutować (czytaj: analizować argumenty przytaczane przez adwersarza) , to po prostu niech wyłączy komputer lub niech nie zabiera głosu. Absolutnie niedozwolone jest ubliżanie komukolwiek lub straszenie - tak jak zrobił to "Praktyk".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje ci. Pod mim adresem padło równieź wiele cierpkich słów z jeco strony. :( Poprostu jak brakuje argomentów sięga się po kamienie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej kolega praktyk nie ma przyjaciół, bo tak jak powiedział marek nie trzeba sie osobiście spodkać zeby miec kolegów i przyjaciół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobliwy egzemplarz z tego praktyka ale myślę że nie ma potrzeby zniżania się do jego poziomu wypowiedzi . Działania podjęte przez moderatorów myślę że są słuszne i potrzebne . A jeśli chodzi o to małe spotkanko na :piwo to się przyłączam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm. Power moze kiedyś... jesteśmy tylko 80 km A4 od siebie.......a z resztą też z miłą checią zdegustuje butelczynę pifka:)
Nie widzę jakis przeszkód nie do pokonania a i wspólne zmartwienia też mamy ...podstawowa bez gazu :(:(:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm. Power moze kiedyś... jesteśmy tylko 80 km A4 od siebie.......a z resztą też z miłą checią zdegustuje butelczynę pifka:)
Nie widzę jakis przeszkód nie do pokonania a i wspólne zmartwienia też mamy ...podstawowa bez gazu :(:(:(

 

Też bez gazu- ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pana praktyka miałem okazje poznać osobiście i brak słow nikomu nie polecam żenada! powinien wylądować na oddziale zamkniętym w gn....

 

 

osobiste porachunki??...................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie do poczytania kolejne wywody praktyka z innego forum.

 

Żartobliwie stwierdzę, że w Bydgoszczy jeden urzędnik chciał wprowadzić ruch lewostronny dla takich pojazdów z Anglii, kolejnym miastem będzie Gorzów lub jego okolice. Pozostałym proponuję wybierać leśne dukty i inne polne drogi .

 

Pozwolicie koledzy, że zaprezentuję inny wymiar kultury i skromnie stwierdzę, że coś innego jest zapisane w PoRD jak twierdzi pseudo diagnosta Psuj .

 

Nie jestem entuzjasta konfliktowania pewnych wypowiedzi a do tego zmuszają mnie pewne osoby. Nie mam zamiaru nikogo obrażać chcę jedynie przedstawić fakty w celu wykazania obłudy pewnej grupy ludzi.

„Boski nieomylny” Tak zaczyna Psuj swój dialog wobec swoich rozmówców. Tak samo zaczyna ten dialog Sowa K750 . Trzeba być niezłym draniem, żeby wobec innych stosować tego typu ostrzeżenia „Naruszenie zasad forum - podwójne logowanie.”

Koledzy tak postępuje diagnosta „Psuj „.To jest właśnie moralność Kalego.

Cytat:

Zabrania się . 5. Stosowania animowanych awatarów.

 

Tak jest w regulaminie innego forum i to jest uwaga niezwykle słuszna. Szanowni administratorzy chciałbym podzielić się swoim spostrzeżeniem, że ta osoba, żeby zaistnieć na tym forum w sposób nadzwyczajny próbuje zwrócić na siebie uwagę. Gdyby ta głupota szła w parze z wiedzą to można by to przeboleć. Uważam, że stosowanie pewnych wyróżników nie powinno mieć miejsca, lecz decyzja należy do administratorów.

Koledzy jest też taki zapis w regulaminie.

Cytat:

Zabrania się .4. Celowego wywoływania sporów.

 

Psuj zarejestrował się po to, aby celowo wywoływać spory. Jedno forum już mu nie wystarcza. Ma kłopot z zasobem swojej inteligencji i nie rozróżnia pewnych pojęć np. ostrzeżenie a groźba. Podpowiem że np. takie ostrzeżenie w czasie walki w judo udzielane zawodnikom przez sędziego nazywa się chui (Chui Encyklopedia WIEM) .

Groźba jest wtedy, jak Norbercik, BoM, i Psuj usuwają ze swojego forum, diagnostów im nieposłusznych a przedtem szantażują jej spełnieniem. Panowie ci w ten sposób wyznaczyli patent na swoją nieomylność .To się nazywa – spełnieniem groźby. Można tam także przeczytać jak ewidentnie ubliżają innym diagnostom, nawet tego typu epitetami jak chamstwo itp.

 

W regulaminie forum PISKP a pisali je dobrzy prawnicy jest też napisane.

Cytat:

Zabrania się . 6. Naruszanie dóbr osobistych użytkowników Forum oraz innych osób. Ochronie podlega również dobre imię firm i instytucji państwowych.

 

Chyba wyraźnie napisali czego nie wolno.

Takiej świadomości nie mają właśnie ci z wspomnianego forum, im po prostu wszystko wolno. Notorycznie obrażają jedną z firm, która już dawno z tym forum nie ma nic wspólnego. Dziwię się temu właścicielowi, że tak długo toleruje administratora i jego kolesi. Dowodów jest wystarczająco, żeby dać takim łobuzom dobrą nauczkę i chętnie się do tego dołożę, bo jest gdzieś granica umiaru, rozsądku nad osobistą głupotą i chęcią zemsty. Ten sam administrator pisze do innych administratorów forów, żeby usuwali posty jemu szkodzące . To jest niestety ta moralność .

 

Ze swoimi przemyśleniami pozwoliłem sobie, zapoznać czytających to forum, żeby zdemaskować prawdziwe oblicze tych moralistów.

Przepraszam bardzo kolegów i administratorów, że odbiegłem od tematu ale uważałem, że sytuacja wymaga pewnego naświetlenia dla nas wszystkich aby nie prowadzić zbędnych sporów.

Proszę również, by teksty mojego adwersarza nie związane z tematyką, wyłączyć z tej dyskusji.

Szanowni koledzy proponuję wrócić do naszego tematu, gdyż taka sytuacja faktycznie miała miejsce i usiłuje dociec jak można takie badanie wykonać, gdyż zaświadczenia nie widziałem. Teraz żałuję po czasie, że nie poprosiłem tego Pana o pokazanie tego zaświadczenia. Może jest jakaś norma umożliwiająca takie rozwiązanie.

Jeszcze jedna uwaga, na zaświadczeniu miało być zastrzeżenie bez możliwości zarejestrowania.

 

Psuj napisał:

Jeśli auto jest zarejestrowane w Anglii to nikt i nic nie zabroni poruszać mu się w polsce na angielskich blachach.Dopuszczenie go do ruchu przez polska stację jest niezgodne z prawem polskim,

 

"Dopuszczenie go do ruchu przez polska stację jest niezgodne z prawem polskim” i "nikt i nic nie zabroni poruszać mu się w polsce na angielskich blachach„To jest wręcz genialne, to jest jakiś początek wywodu naukowego albo horroru. W Polsce z kierownicą po prawej stronie i bez ubezpieczenia, jeździ na angielskim ubezpieczeniu którego nie ma. Tak pisze normalny diagnosta Psuj , moderator , ten który wie najlepiej , ten który sypie ostrzeniami, poucza grozi i opluwa innych.

Cytat:

dlatego żaden normalny diagnosta nie wystawi takowego zaświadczenia.

 

To by miało oznaczać, że jedynym normalnym w tym towarzystwie jest „Psuj”. To jest typowy przykład z polemiki tego osobnika .

Cytat:

Określają to odpowiednie umowy międzynarodowe.

 

A na przykład jakie ...????? Tego Wam nie zdradzi szanowni koledzy, on i jego guru „BoM” je dopiero negocjują .

 

Nie życzę sobie z tobą żadnej polemiki, po prostu ty swoją wiedzę opierasz na węchu i odczuciach. Ja proponuję swoje wątpliwości rozwiązać na podstawie przepisów. Proponuję szanowny pseudo diagnosto, zamiast wypisywać bzdury weź się lepiej za naukę, bo na to nigdy nie jest za późno. Zmień swój styl i więcej pytaj a mniej pouczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.