Szmelcu Napisano 16 Maj Napisano 16 Maj Dzień dobry! Posiadam Toyota Corolle z 1993 roku, która Fabrycznie posiadała poduszkę powietrzną kierowcy, ale w tych rocznikach (przed 1995) wychodziły też wersje całkowicie bez Airbaga. Chcę założyć oryginalną kierownicę sportową MOMO Typ D32 (z homologacją KBA 70142) na nabie C 7711 (nie mam pojęcia czy posiada ona homologacje). Klakson oczywiście działa. Czy jeśli ogarnę opinię rzeczoznawcy samochodowego na demontaż SRS i montaż kierownicy z KBA, to diagnosta na stacji bez problemu podbije mi przegląd i będę mógł z tym jeździć w 100% legalnie? Przechodził ktoś taką procedurę w starszym aucie? Cytuj
Paprock Napisano 17 Maj Napisano 17 Maj Systemów bezpieczeństwa się nie legalizuje, zaczynając od tego że ich się nie modyfikuje. Twój samochód i rób z nim co chcesz, ale wiedz, że w razie draki i jak prokurator lewizny się dopatrzy, no to sory gregory - nikt nie pójdzie siedzieć oprócz ciebie. Pod warunkiem, że z draki wyleziesz zdrowy i cały. Cytuj
TeDe Napisano 18 Maj Napisano 18 Maj Pójdzie siedzieć też diagnosta (to coraz częstsze), że podbił się pod brakiem poduszki (jeżeli któryś się podbije)... Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.