Stacjakol Napisano 18 Maj Napisano 18 Maj Witam, Czy ma ktoś może kontakt lub godną polecenia firmę zajmującą się serwisem urządzeniem z Fudim-Polmo ? Jestem z zachodniopomorskiego i szukam kogoś bliżej od producenta. Objawy: Urządzenie które na ten moment jest uszkodzone to "Urządzenie do wymuszania szarpnięć kołami jezdnymi pojazdu o dmc do i powyżej 3,5t" tzw. Szarpaki model USH -80 Brak sprawności objawia się prawą płytą urządzenia która nie wykonuję pełnego ruchu jednocześnie gubiąc synchronizację z lewą stroną. Objawy wskazują na cykliczne wypadanie ślizgu z prowadnicy tak jakby podczas ostatniej regulacji ich dystans został nieprawidłowo ustalony. Raz na jakiś czas płyta wpada "na swoje miejsce" wykonując max 2 prawidłowe cykle po czym znowu przestaje reagować. + USTERKA dotyczy wyłącznie ruchów poprzecznych prawej płyty. Ruchy wzdłużne działają prawidłowo. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.