thefilinek Napisano 22 Maj Napisano 22 Maj Witam. Ktoś spotkał się z takim komunikatem podczas wysyłania badania do CEPIK? Błąd wewnętrzny aplikacji SKP-20999. Cytuj
Lukasz0417 Napisano 22 Maj Napisano 22 Maj Chwilowo CEP nie działał i wyskakiwał taki błąd. Już hula Cytuj
thefilinek Napisano 22 Maj Autor Napisano 22 Maj Tak potwierdzam. Błąd znikł, badania wysłane do CEP. Dziękuję. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.