Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

black_betty

Jak OSZUKAĆ Drukarkę ?????

Polecane posty

black_betty

Witam

Ostatnio mam problem z drukarką (hp 3420). ma ona oryginale kartridze 27-czarny i 28 - kolor.

byly napelniane kilka razy, ale od ostatniego napelniania - drukarka ma problem z wykryciem tuszy, lub tez uważa że kaseta/kartridz jest uszkodzona...

szukałam na necie informacji o tym, ale nic.. jedyne co znalzłam, że przy innym modelu hp-ka można oszukać drukarke, zaklejając na kasecie metalowe plytki - wówczas traktuje ona te kasete jako nową i nie robi problemów z drukiem. Nie wiem jak się to ma do mojego modelu i czy wogóle to skutkuje..?

dodam, że ostatnio obie kasetki były w regeneracji i w dalszym ciagu mam te problemy.

Co Wy na to ?? ::?

black_betty

08/15, Dzieki wielkie ::D

rzeczywiście drukarka się nabiera na ten trik ::D

Norbert Jezierski

Marnujesz się w swojej pracy - ot takie moje spostrzeżenie ...

Nie pierwszy raz zresztą to widzę. :D

black_betty

kto ?

Tomek D

Bert :P

BornIntoChaos

a czy ktoś wie jak zrobić to z drukarką hp c5280? lub c5200? bo w moim kartridżu (nr 350) z czarnym tuszem nie ma takiego układu kropek żeby zakleić..proszę o pomoc!!

Arton

a mi drukarka hp3180 wypluła do środka cały nowy czarny tusz . Teraz nie wiem czy to wina drukarki czy tuszu. Co prawda zamiennik z activjet czy coś w tym stylu ale nigdy z nimi nie miałem problemów.

Gość

Może zamiennik nie był oryginalny ? Miałem podobny problem, wiec warto by było to sprawdzić i to w pierwszej kolejności.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się