jarekd22 Napisano 26 Maj Napisano 26 Maj Witam, quad z polskiego salonu, pierwsza rejestracja 2013 zarejestrowany jako samochodowy inny L7e, podrodzaj czterokołowiec. w dowodzie nr homologacji e4*2002/24*2151*00 jakie są wymogi do błotników - bo w tym pojeździe nie spełniają żadnej funkcji. Cytuj
Rocky Napisano 27 Maj Napisano 27 Maj ciężko powiedzieć, jakbyś podał co to za model/marka itp można by było porównać z fabryką i może by coś przyszło do głowy. aktualnie fakt mają funkcję tylko wizualną ... ale jeśli dobrze patrzę to kierunkowskaz przedni jest pod błotnikiem? więc tym bardziej jakoś tak nie logicznie... o tym łamaczu piszczeli już nie wspomnę Cytuj
TeDe Napisano 27 Maj Napisano 27 Maj Osobiście dał bym usterkę poważną: 6.2.10 Niewystarczająca osłona całej szerokości opony. Niech się producent tłumaczy jak i czy to tak homologował jak na zdjęciu... Cytuj
danielg539 Napisano 27 Maj Napisano 27 Maj Z homologacją tego czterokołowca to pewnie jest tak jak z motocyklami krosowymi a mianowicie do pojazdu bazowego trzeba dokupić zestaw drogowy (lampy błotniki, lusterka itp.) i dopiero po ich zamontowaniu pojazd spełnia warunki homologacyjne. 1 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.