Viper999 Napisano Wtorek o 10:02 Napisano Wtorek o 10:02 Nareszcie pojawiają się na rynku godziwe warunki zatrudnienia (+ 10 000), poniżej screen z OLX, może ktoś z Was skorzysta. Uprzedzając pytania dlaczego ja nie korzystam, mam pracę blisko miejsca zamieszkania, dobrą atmosferę i relacje ż Właścicielem i podobne wynagrodzenie. Powodzenia! https://m.olx.pl/oferta/praca/zatrudnie-diagnoste-samochodowego-warszawa-bielany-wymagane-uprawnienia-CID4-ID1aOH6j.html?search_reason=search|promoted Cytuj
Rafi90 Napisano Wtorek o 11:13 Napisano Wtorek o 11:13 No niezłe, ale bez szału. Jak na dla kogoś kto mieszka w Wawie to spoko będzie chyba dla kawalera. Ważne że idzie w dobrym kierunku, miejmy nadzieję że ktoś podpisze sie pod waloryzacją coroczną. 1 Cytuj
TeDe Napisano Wtorek o 15:16 Napisano Wtorek o 15:16 7150-8500 na rękę na OSKP, pytanie jeszcze za ile godzin pracy... Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.