Skocz do zawartości

star 266


Rekomendowane odpowiedzi

witam poszukuje danych technicznych samochodu star 266 B2Sam chodzi mi o masy wymiary i naciski osi bede wdzieczny za wszelkie informacje pozdrawiam z torunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę ,że dmc dla typo marki Star 266 wynosi 12350 , a nacisk na oś 42 kN .Tak podaje

gdy potrzeba podać podczas badania dane do wymiany dowodu ,a podpieram się katalogiem

fabrycznym . Ale patrząc na tabliczki znamionowe i podrodzaje pojazdów na tym podwoziu

to jest wielki galimatias i nawet czytając zamieszczone powyżej dane różnia się one od innych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
I znów górnik
:twisted: mogłem to zapodać w nowym temacie pt. star 266, tylko po co skoro taki już jest
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ETYKIETA FORUM

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

1. Nie łam regulaminu!

2. Zanim zapytasz...!

3. Umieszczaj wątek tam, gdzie jego miejsce!

Przyczyni się to zapewne do szybszej odpowiedzi a także do zachowania porządku na Forum. Miej na uwadze to, że niektórzy użytkownicy Forum znając się np. wyłącznie na sprzęcie w ogóle nie będą zaglądać do działów związanych z oprogramowaniem. Pamiętaj także, że wątek umieszczony w niewłaściwym dziale może zostać przeniesiony. Wtedy sam będziesz miał problemy z jego odnalezieniem.

::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co innego :oops:

Nie wiedziałem, że zamieszczasz instrukcję

Myślałem, że odpowiadasz na temat nie w temacie. bo star 266 B2 SAM nie jest pojazdem skrzyniowym :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie - ma metalową budę - to jest warsztat.

 

z DMC chyba byłoby prosto (jak nie znajdzie się na tabliczce znamionowej) i innej fachowej literaturze, proponuje zważyć i już jest prawie DMC - w związku z tym że jest to warsztat - praktycznie nie powinien przewozić ładunku (dodałbym troche kilo na pasażerów dwóch - ha,ha,ha,+ jeszcze coś) - a naciski: masę podzielił na 3 - zamienił na kN i ...już

myslę ze nikt nie będzie z tego strzelał - jak się troche walniesz.

z drugiej strony jak wpiszesz takie wartości jak ma marka Star to też jest Ok, ważne że parametry "administracyjne" nie są przekroczone, a Star 266 jest tak mocny, że nawet jak 10t na niego wsadzisz i tak bedzie ok.,

 

a nie myslę żeby na przykład itd ważyło stara czy nie jest przeładowany. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam, wiem ze stary temat, ale w googlach jest na pierwszej stronie :)

Mam chwilowo w posiadaniu książkę do stara 266 "naprawa samochodów star 266"

Jestem w trakcie jej skanowania i delikatnej obróbki całość mojej pracy zamieszczam na chomikuj.pl, sa to pliki jpg podzielone na działy i spakowane rarem. Mój chomik to wogr25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.