Skocz do zawartości

The BEST of...


black_betty

Rekomendowane odpowiedzi

:!: poszukiwana jest dobrej jakości nagrywarka dvd :!:

 

obecnie posiadam zwykła cd firmy liteOn, ale mam do niej pewne "ale" - tzn - wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że podczas pracy z płytą - czy to nagrywanie czy odczyt - mam czasem wrażenie, że mój komp zaraz wystartuje. JEST ZBYT GŁOŚNA.

 

Dlatego tez zastanawiam sie nad zmianą firmy przy kupnie DVD, ale nie wiem jaką. :?:

Na necie, nie znalazłam testów ani rankingów tego sprzętu, więc czekam na Wasze porady.

 

Mam nadzieje, że będa takie trafne jak w przypadku monitora ::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wszystko pięknie, ale tam moge szukać bez końca. najlepiej jakbymi ktoś polecił swoją nagrywarke, bo sam na wlasnej skórze ją przetestował.

nie jestem w stanie wybrać sama najlepszej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam LG

co do marki LG to nie bede sie wypowiadać, dodam, że doświadczenie z nią nie skłoni mnie więcej do zakupu NICZEGO tej firmy.

 

bardziej chodzi mi o cichą wydajna nagrywarke, dobrze by było jakby miala funkcje DL i LightScribe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mamy się wymieniać doświadczeniami to również polecam LG. Montuję je w wielu komputerach i żaden (odpukać) jeszcze nie padł. W przeciwieństwie do Asus'ów i Samsungów. Tych pierwszych zamontowałem trzy sztuki, pudełkowe, wypasione. Żaden nie dożył roku, po paru miesiącach sypiąc błędami przy nagrywaniu.

Samsung z kolei, po pół roku działania zmęczył się i powiedział: nie wstanę, tak będę leżał!.

Sam używam Ricoha. Stary piernik jest, nagrywa z prędkością x4, ale nie zdażyło mi się by kiedykolwiek odmówił współpracy. Nawet przy najtańszych, badziewnych płytach. No, może raz zniknęły mi dane z dvd, ale wina leżała po stronie producenta płytek. EMTC ( dawniej BASF) generalnie jest do bani. Nie mi jednemu, po pół roku od wypalenia, wsiąkają dane na krążku. No ale czego spodziewać się po producencie Cyklonu-B. Zniszczenie i destrukcja wychodzą tej firmie najlepiej.

 

Black betty, co zrobił Ci niedobry LG ,że takiej awersji nabrałaś do tej firmy? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co zrobił Ci niedobry LG

LG to faktycznie niedobry jest - moja nagrywarka cd padła, też nie chciała wstać...

kino domowe, padło zasilanie, a potem coś jeszcze tam w środku

monitor - również długo nie pożył

nie wiem, albo ja mam pecha co do tej firmy, albo trafiają mi się jakieś buble..ale co do zakupu produktów tej firmy, zdania raczej nie zmienie :evil:

 

a nowe LiteOn'y są głośne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nowe LiteOn'y są głośne??

Nieeeee, gdzieś na poziomie 96dB ::D

W porywach - 130 ...

 

Ps. Też nie lubię LG :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.