Skocz do zawartości

Drukarka fiskalna.


Piotr Barczuk

Rekomendowane odpowiedzi

Coś dziwnego dzieje się z drukarką fiskalną. W poprzenim miesiącu miałem jeden pragon nie sfiskalizowany, w tym miesiącu dwa (a do tej pory nie trafiło się to ani razu). Okazało się iż w dwóch innych stacjach powtórzykła się sytuacja. Zbiego okolicznosci czy coś zmieniliscie ? IMHO wysyłanie do fiskalnej trwa teraz dłużej.

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można sprawdzić na koniec dnia czy są gwiazdki, i wtedy ufiskalnić brakujące, można też jeśli czasami kabel się wysunie (mój przypadek) bądź słabo kontaktuje zmienić status i puźniej znowu ufiskalnić i będzie się zgadzać. Jeśli będziemy skrupulanie porównywać te zestawienia to napewno raport miesięczny będzie się zgadzał. Nam też się zdarzy od czasu do czasu jakiś przeoczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmienialismy ostatnio - choc w planach jest gruntowna przebudowa calego modulu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Mam problem ,aby zmienić (cofnąć) czas w drukarce fiskalnej.W kompie czas się zmienił automatycznie ,a nie mogę w kasie fiskalnej ,gdy wpisuje -60min.wyskoczy napis czy odjąć od zegara drukarki 60min.wciskam że tak i wyskoczy napis"Niepoprawna wartośćć przesunięcia(zakres1-60min).Co zrobić???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z naszych forumowiczów ma jeszcze podobny problem z naszym programem STACJA 2000 i drukarką Elzab Omega ? A może u Was operacja cofnięcia czasu przeszła bez problemów ?

Pochwalcie się jak najszybciej - chciałbym wiedzieć na ile jest to wina programu, a na ile drukarki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozno trafilem na ten temat forum, ale informuje Szefa ze tez mam taki problem z przestawieniem czasu jak Syl. Po wprowadzeniuilosci minut o jaka chce przestawic czas i potwierdzeniu tego wyswietla komunikat o zlym zakresie zmienianego czasu. Wczesniej tzn wiosna nie bylo tego problemu na 100%. Pozdro :oops:

PS. Chodzi o drukarke Elzab FP600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, i tu wymiękłem ...

W STACJA 2000 nie robiliśmy ostatnio ŻADNYCH zmian dotyczących modułu fiskalnego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.