Skocz do zawartości

Konkurs na najlepszy avatar


sisters

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie pomyslalam, ze przydaloby nam sie troszke zabawy. :roll:

Proponuje przeprowadzic konkurs o najlepszy, Waszym zdaniem, avatar. :twisted:

Bardzo prosze o propozycje, piszemy czyj avatar sie podoba i krotkie uzasadnienie.

Z najczesciej wymienianych 26 marca zrobimy finalowa rozgrywke :D

 

Do konca konkursu postaram sie od Szanownej Administracji wydebic jakies oszalamiajace nagrody :mrgreen::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psujku rozpatrze Twoja propozycje :mrgreen:

 

A zeby nie bylo to ja powiem ktore mi sie podobaja naj.... :

1. Oczywiscie najbardziej malpi, czyli Psujkowaty. Nie wiem co ta t Jego fota w sobie ma, ale mnie urzekla. :mrgreen:

2. Avatar wybrany i uwielbiany przez moja corke. Oczywiscie nikt nie bedzie mial watpliwosci dlaczego tj. avatar @ijm,

3. Trzeci typ moj to.......... avatar @leniwca, a dlatego, ze wygladam podobnie jak wstaje rano do pracy :/

 

 

To moje trzy typy......

Nie lenic sie tylko przekopywac forum i wybierac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zbaczając z tematu to najbardziej mi się podoba ta panienka, przy której pulsuje napis POMOC zapraszamy na dole strony (to pewnie żona Norberta, widać nieźle nasz admin gustuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moje typy : nr 1 sisters nr2 janim (może dla tego że najpierw zwracam uwagę na tyłek dopiero póżniej patrze w oczy :mrgreen: ) nr 3 black betty bo taka fajna do głaskania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Avatar wybrany i uwielbiany przez moja corke. Oczywiscie nikt nie bedzie mial watpliwosci dlaczego tj. avatar @ijm,

Co za radosc, dziekuje corce, a tak wogole to nie przypominam Puchatka, taki kaprys. ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy:

 

1.Nikittta za wygraną w kategorii: Człowiek nie jest taki by nie chciał wcisnąć się na trzeciego

 

2.Gosia Za avatar kojarzący się z dziewczynką z porem No co? Dla mnie manga to manga. :P Siedzi przed kompem i śpiewa labidambam japcap cap

 

3.Piotr B. za bezpretensjonalnego żelaźniaka, lub cokolwiek tam jest z tymi dwoma kołami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie kolejnosc jest taka:

1. Psuj (za podobienstwo avatara do oryginalu) :D:piwo

2. Norbert J (jw bez dziobania oczywiscie u Szefa) :oops:

3. jaka (nie wiem dlaczego, ale sie podoba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sis - dopracuj swojego avatara tak jak juz Ci mówiłem na innym forum i masz pierwsze miejsce.... choćbym sam miał się logować po 20 razy pod zmienionym nickiem i głosować na dwie ręce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za glosy :oops:

Jednak Panowie, sa tu inne warte uwagi avatarki i sama sobie bede musiala ufundowac nagrode :?::!:

Proponuje, zeby Ci co nie maja stworzyli sobie swoj wlasny, warty uwagi wizerunek. Niech nasze forum bedzie kolorowsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc - pewne postanowienia z SIS poczynione, konkurs trwa więc w najlepsze, nagrody się fundują :D

 

Więcej szczegółów - z ust przedmówczyni ::D

 

Każdy ma szanse - więc próbujcie !! Jest jeszcze czas na zmianę i poszukiwania własnych avatarków !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że powinien być oceniany avatar własnej produkcji a nie ściągnięty z neta. Poszperać w siecie każdy może, ale to jest ocena cudzej pracy a nie naszej. No chyba że jest to konkurs za najlepszy avatar znaleziony w necie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój typ na pierwsze miejsce: avek janim; drugie sis ; trzecie andy68

Dzięki bardzo:)

 

[ Dodano: 10-03-2007, 14:35 ]

A oto moje typy : nr 1 sisters nr2 janim (może dla tego że najpierw zwracam uwagę na tyłek dopiero póżniej patrze w oczy :mrgreen: )

hahahaha:) nie dziwię się ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.