Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Pojazdy resortowe na cywilnych numerach.

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów, chciałbym się dowiedzieć czy mieliście doczynienia z takimi pojazdami i jak do tego podchodzicie ? Dotyczy to oczywiście stacji resortowych.

Pozdrawiam.

kowal

Chyba musisz zadzwonić do Warszawki ,do pana M ,jak sam widzisz i czytasz taki problem powinien być rozwiązany przez organ nadrzędny . Ale podejście góry do stacji jest takie jakie jest - nie mają pojecia o pracy stacji i nie chcą sie z nami spotykać aby nie wyjść na idiotów -a my sobie sami nie rozwiążemy tego problemu

Darek :-)

Mają podwójne numery WSI, ŻW a nawet Duszpasterstwo WP. Jak pracowałem kiedyś na stacji w MON-ie to z takimi się spotkałem. Jeden nr wojskowy, a drugi cywilny i na obydwa osobne DR.

Tak Darku z podwójnymi numerami nie ma problemu gorzej jest z tym pojazdami co mają tylko cywilne. Ja takich na stację nie wpuszczam.

Darek :-)

Jak były pojazdy z cywilną rejestracją to patrzyłem na kogo zarejestrowany. Jak było np. JW, ŻW, DWP, to tylko w uwagach wpisywałem dane skąd jest.

I Darku w dowód rejestracyjny cywilny, wbijałeś pieczątkę wojskową ?

mirek1

A co z połata CEPIK

Witam, po wielu dyskusjach z innymi diagnostami uzgodniono że wpisujemy ciurkiem nr rejestracyjny resortowy i cywilny a w uwagach instytucję i nr polecenia lub r-zu wyjazdu.

Pieczątki oczywiście w obydwa DR.

Jak coś jest źle to proszę o poprawkę. Jeżeli chodzi o opłatę CEPiKu to ???????

kral

Witam., dodam, że dla świętego spokoju mojego a w przyszłości jak sądzę inych diagnostów pracujących na skp skierowałem pismo z zapytaniem w sprawie tachografów i dowodów cywilnych do DWLądu. Jeśli oczywiście uzyskam odpowiedź to wszystkim przedstawię!

Do tej pory rejestruje pojazdy identycznie jak pisze profil.

Szary

Za każdym pojazdem wojskowym z wydanymi cywilnymi numerami cywilnymi idą środki finansowe na zabezpieczenie potrzeb eksploatacji. Użytkownicy często nie uwzględniają kosztów przeglądów w czasie eksploatacji tych pojazdów.Oczywiście z różnych przyczyn. Czy można w dokumencie wydanym przez starostwo dokonywać wpisów na podstawie uprawnień resortowych? W mojej ocenie jest to niedopuszczalne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.