Skocz do zawartości

Problem z otwieraniem stron


pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Dark może tabela coś Ci rozjaśni

nic nie kumam :-?

 

[ Dodano: 03-09-2014, 22:51 ]

Po pierwsze weź na próbę i zobacz czy w twojej lokalizacji będzie śmigał bo LTE to jest różnie / w pobliżu nadajników rewelacja/ ale zasięg tego supper jest nie za wielki i może się okazać że mimo dobrego pakietu z transferem może być lipa - najpierw wypróbuj nawet od znajomego za czym podpiszesz umowę

też tak zrobiłem mam możliwość testowania na 7 dni od chwili aktywacji karty sim :) dziś się aktywowała i jak na razie śmiga aż miło download Mbps 51,27 upload Mbps 10,72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co za coś płacić jeśli jest darmowy internet z AERO2 ?

 

Mam AREO2 i twierdze, ze to taki "pseudo" internet! Sesje wygasają po godzinie i trzeba wpisywać śmieszne kody z obrazka i wznawiać połączenie. Do tego prędkość 512, która w praktyce często w godzinach szczytu jest jeszcze mniejsza :(

Generalnie jak komuś potrzebny jest internet aby sprawdzić pocztę, zalogować się do banku, czy poprzeglądać wiadomości to daje rade, ale w przypadku transferu dużych plików to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sesje wygasają po godzinie i trzeba wpisywać śmieszne kody z obrazka i wznawiać połączenie.

Jeśli coś jest za darmo to trochę gorszę o internetu z 50zł musi być.

10s roboty i kolejna godzina w internecie gratis. (weryfikacja czy boty nie ślą spamu)

Generalnie jeśli jest zasięg w waszej miejscowości to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10s roboty

Dolicz do tego konieczność ponownego logowania się na serwerach i portalach oraz konieczność ponownego ściągnięcia plików, których transmisja zastała przerwana w momencie rozłączenia internetu.

Generalnie jeśli jest zasięg w waszej miejscowości to polecam.

Generalnie ja też, bo lepszy rydz jak nic ale oczekiwań zbyt wysokich nie można mieć.

 

[ Dodano: 05-09-2014, 08:28 ]

AREO2
nie zapominajcie o ograniczonym zasięgu tego internetu.

 

Zasięg jest dobry a nawet bardzo dobry, bo oprócz swoich nadajników AREO2 korzysta z nadajników Plusa i generalnie gdzoe działa telefon to i AREO2 powinno działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.