Skocz do zawartości

STACJA 2000 v. 8.0.4. [03-04-2007]


Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

- nowa opcja (BTP Edycja) - ustalanie terminu następnego BTP w oparciu o kalendarz (definicja: Administrator/ Stałe Systemowe/ BTP/ Termin następnego badania)

- nowa opcja (FAKTURY Edycja) - przyporządkowanie terminów płatności do rodzajów płatności (definicja: Administrator/ Obsługa słowników/ Słowniki Zwykłe/ Sposób zapłaty)

- nowy dokument (PDF) - Dz.U.2007.51.341 (2007.03.23) - rozporządzenie MSWiA z dnia 28 lutego 2007 r. - w sprawie rejestracji pojazdów Biura Ochrony Rządu, Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Centralnego Biura Antykorupcyjnego i Straży Granicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 8.0.2.0...wygrałem

Hmmm. Nie wiem jak Ci to powiedzieć .... ja mam wersję wyższą - 8.0.8.1.5 wzbogaconą o dodatkowe opcje, stworzone specjalnie na wniosek diagnostów z Zielonej Góry. Co nie znaczy wcale ,że u mnie są zbędne.

123da3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj niech no cię Gosia dorwie albo Norbi...

Gosia...to by była dla niego nagroda. Lepiej postrasz go Norbim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 8.0.2.0...wygrałem :P

To mnie Gosia lubi najbardziej :cool:

 

Gosia lubi wszystkich i zawsze do wszystkich wysyła nową wersję - widocznie nie wszędzie dochodzi poczta. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Norbiego sie nikt nie boi... :D

Wiem, wiem, że naraziłem się podczas ostatniego spotkania - ale ja to naprawdę wyprostuję :cry::cry:

 

Ale - i Ty, Brutusie przeciwko mnie :shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

poczekaj niech no cię Gosia dorwie albo Norbi... :D

 

 

Mam pytanie czy Pan 8/15 wybiera się do Sielinka? Sielinko jest niedaleko Poznania, a w Poznaniu mam kilku fajnych kolegów, którzy przez drzwi muszą przechodzić bokiem, bo inaczej się nie mieszczą... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie nie wszędzie dochodzi poczta

albo elektroniczny listonosz został pogryziony przez wirtualnego psa i boi się do Tomka wrócić

Zraniłaś uczucia Berta

To głaz ma uczucia :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Pan 8/15

Gosiu koniecznie 08/15 bert jest bardzo wrazliwy na tym punkcie, bo to tak jak Bond mialby 7, anie 007. Prawie robi wielka roznice :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, że naraziłem się podczas ostatniego spotkania

Komu???

 

którzy przez drzwi muszą przechodzić bokiem, bo inaczej się nie mieszczą.

Ciekawa sprawa bo Bert bokiem nie mieści się w drzwi ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, że naraziłem się podczas ostatniego spotkania

Komu???

Aaaaa, takiemu jednemu :(

Dałem ciała - ot co .... :nook :nook

 

A Berta będziemy bronić - wszak to jeden z naszych (pierwszy z prawej) :D:D

 

Ps. Kto znajdzie na tej fotce Psuja, temu Admin własnoręcznie naleje z kega wyśmienitego Leszka - na następnej imprezie oczywiście. Pianka będzie na obowiązkowe 2 palce ... :D

 

Band%20of%20Brothers.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Pan 8/15

Gosiu koniecznie 08/15 bert jest bardzo wrazliwy na tym punkcie, bo to tak jak Bond mialby 7, anie 007. Prawie robi wielka roznice :-D

 

Przepraszam! Nie chciałam nikogo urazić - tylko my jeszcze z 08/15 bruderszaftu nie piliśmy i nie miałam śmiałości tak "na ty". :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.