Skocz do zawartości

STACJA 2000 v. 8.0.4. [03-04-2007]


Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

Ech... i znowu na mnie... :cry:

 

Pociąć się można

Bo Ty dość charakterystyczny jesteś ;-):P

 

Ps. OK - w takim razie proszę jeszcze znaleźć Admina - czyli dowódcę tego całego bałaganu ...

Jeśli nas znajdziecie, to razem z Psujem pifffko Wam nalewać będziemy - z pianką ... itp. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08/15 to ten czwarty od lewej (jako jedyny palący - poza Ijmem)

A admin to ten trzeci od lewej (jest to posatać pod literą N jak Norbert).

.....Norbert trzymam Cię za słowo: pianka na dwa palce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- modyfikacja (BTP Edycja) - kontrola daty następnego BTP pod kątem roku przestępnego

 

Czyli już nie muszę pamiętać, żeby zmienić ilość dni na 365??? Program zrobi to sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08/15 bruderszaftu nie piliśmy i nie miałam śmiałości tak "na ty"

To ja z Panią przy jednym komputerze siedziałem, gifta w postaci długopisu dostałem. Ba! Razem obiad jedliśmy (cóz z tego ,że w bufecie) i tę samą nitkę makaronu wciągaliśmy ( no może tak nie do końca,czas zaciera szczegóły :P ) ,a teraz brak śmiałości. Ehhh.

 

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wersji 8.0.4 uległ zmianie algorytm wyznaczania terminu następnego badania technicznego - jeżeli przypada on w niedzielę, to zostaje przesunięty na poniedziałek.

Opcję można wyłączyć w Stałych systemowych -> Badanie techniczne pojazdu -> Termin następnego badania -> Koryguj jeśli termin następnego badania przypada w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z Panią przy jednym komputerze siedziałem, gifta w postaci długopisu dostałem. Ba! Razem obiad jedliśmy (cóz z tego ,że w bufecie) i tę samą nitkę makaronu wciągaliśmy ( no może tak nie do końca,czas zaciera szczegóły :P ) ,a teraz brak śmiałości. Ehhh.

 

Oj - widzę, że czas zatarł wiele szczegółów. Przecież, to była najlepsza restauracja w Poznaniu, a nie bufet i makaronu tam nie podają. Cóż - znów wyszło, że poznaniacy są skąpi - taki gość przyjeżdża, a oni go na obiad do bufetu zabierają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.