Skocz do zawartości

Diagnosta w SKP na zlecenie?


Włodzimierz

Rekomendowane odpowiedzi

No ale o co się rozchodzi, bo nie bardzo rozumiem ?

@kowal pisał w roku 2005 (z tego co czytam), ty cytujesz rozporzadzenie z  marca roku 2017. 

Coś bardziej obowiązującego w pazdzierniku roku pańskiego 2005 ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • danielg539

    8

  • biker100

    8

  • JANUSZ60

    7

  • Norbert Jezierski

    6

18 godzin temu, UDS-MON napisał:

z dnia 16 marca 2017 r. w sprawie badań technicznych pojazdów szbrojnych Rzeczypospolitej polskiej, policji i innych pojazdów użytkowanych w sposób szczególny

ten dziennik co piszesz Dz.U. 2017 poz. 577 jest uznany za uchylony. Obecnie jest już nowy 

Warszawa, dnia 7 marca 2019 r. Poz. 448

ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI
1), MINISTRA FINANSÓW2)ORAZ MINISTRA OBRONY NARODOWEJ

z dnia 7 marca 2019 r.

w sprawie badań technicznych pojazdów służb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ważne jakie jest obowiązujące teraz ? No niby ważne ale i tak nie było ono obowiązujące w roku 2005, do którego to zostało jako komentarz zostało dodane.

 

Zresztą w tym z roku 2019 jest dalej w paragrafie 4

Cytat

2) zatrudnia co najmniej jednego uprawnionego diagnostę;

 

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mecher napisał:

zatrudnia co najmniej jednego uprawnionego diagnostę;

i raczej nic się nie zmieni, dalej będzie jeden diagnosta, a powinno być minimum dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam kolejny raz, jak to się ma do roku 2005 ?

Jaką minimalną ilość diagnostów mogła zatrudniać stacja resortowa w tym że  roku 2005 ?

 

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mecher napisał:

Jaką minimalną ilość diagnostów mogła zatrudniać stacja resortowa w tym że  roku 2005 ?

 kolego nie interesuje mnie rok 2005 martwi mnie tylko to , że obecnie zatrudnia się jednego diagnostę na stację, a to jest za mało, bo powinno być minimum dwóch diagnostów. Resort skąpi kasę i zablokował etaty. Należy jednak wspomnieć , że obecnie w upoważnieniu do wykonywania badań są wyznaczone dwie osoby z uprawnieniami, a etat jest jeden.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest co kilka lat w kratkę! :evil:

Był okres, że zatrudniało się jednego. Potem wskoczyło dwóch, a teraz zaś jeden diagnosta może pracować na resortowej stacji kontroli. W 2005 roku trzeba było mieć dwóch etatowych pracowników. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kurant2000 napisał:

 kolego nie interesuje mnie rok 2005

A mnie nie interesuje to co teraz w MON. No i co mi waść zrobisz ?

Chciałbym tylko wiedzieć, po jakiego przytyk z roku pańskiego 2017 do roku 2005.

Więc analogicznie, skoro teraz jest 500 plus (co prawda z roku 2016 - dla zainteresowanych), to na rok 2005 też ma to wpływ (obowiązuje) ? :]

 

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mecher napisał:

No i co mi waść zrobisz ?

pokażę ?

?

do czego dążysz ? i co mnie obchodzi 500+ ?(niestety nie łapię się na nie i pozostawię ten temat bez komentarza ), napisałem tylko UDS-MON , że rozporządzenie jest nowe , bo on wspomina lata 2005 powołując sie na rozporządzenie z roku 2017 które jest uchylone. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.