Skocz do zawartości

Jakie piwo pijasz najczęściej ?


Norbert Jezierski

Jakie piwo pijasz najczęściej ?  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
3 minuty temu, danielg539 napisał:

Niestety

?, ale rzeczy które sprawiają przyjemność nie mają ceny, nie przeliczamy ich na pieniądze, to tak jakby dla mnie, wędkarza, przynęty, zanęty, żyłki i inne ustrojstwa przeliczyć na złowione ryby, liczy się że tam jestem, wypoczywam, cieszę się wszystkim dookoła, a złapana ryba dodaje kolorytu pasji, podobnie powinno być z delektowaniem, powtórzę delektowaniem się złocistym napojem.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cezary napisał:

podobnie powinno być z delektowaniem, powtórzę delektowaniem się złocistym napojem

Niestety ale ten napój większość ludzi kupuje w celu osiągnięcia stanu upojenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tam upojenia. Wcześniej i bardziej skutecznie bedzie moczopędnie :P.

Nie wspomnę o pozytywnym działaniu na kamienie nerkowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnnie Walker Red Label. Poza tym szkocką (generalnie). Amerykańskiej nie pijam bo wali mi fuzlami (pogonem) i żadne węgle aktywowane czy leżakowanie w beczce dębowej wyżarzanej przez "szabanaście" lat na to nic nie poradzą. Jeśli produkt wyjściowy jest kiepski, to i końcowy nie za dobry.

Żółtych, chemicznych cieczy zwanych potocznie "piwem" nie pijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2019 o 15:18, Mecher napisał:

Wcześniej i bardziej skutecznie bedzie moczopędnie

Sęk w tym, że w czasach gdy piwa były moczopędne, można się było nimi delektować. Teraz większość z nich zatrzymuje płyny w organizmie i nawet opić się nie można a co najwyżej przytruć.

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas " długiego weekendu "na rybach miałem okazję " popróbować " piwa M16 - orzeźwiające i przyjemne , jest z

dodatkiem cytrynowej trawy , wg. mojej oceny cena wygórowana co do jakości :icon_wink:

 

52 minuty temu, JANUSZ60 napisał:

Teraz większość z nich zatrzymuje płyny w organizmie i nawet opić się nie można a co najwyżej przytruć. 

Pełna zgoda. ;-)

 

12 minut temu, Mecher napisał:

jedyne piwa jakie pijam

" Stawiam kolejkę " - tylko się nie upij :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil:

 

4 godziny temu, blakop napisał:

AK 47 też było? :)

Nie. Walczyli na kije bambusowe lub z włókna węglowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2019 o 20:21, blakop napisał:

Ciekawe...

Owszem, ciekawe. Na, chociażby, Discovery Channel są programy, jak np. "How it's made", gdzie pokazują jak się robi "łiskacze".

Ja, ze swojej strony, znam procedury i wiem jak się robi (do celów kolekcjonerskich oczywiście) C2H5OH. Żadnej chemii tam nie znajdziesz.

22 godziny temu, leski66 napisał:

Podczas " długiego weekendu "na rybach miałem okazję " popróbować " piwa M16

Dlatego moja Żona popiera moje hobby:

1. Praktycznie sami faceci je uprawiają (choć znajdują się chlubne wyjątki)

2. Trzeźwi jak świnie. UoBiA mówi jasno, co się stanie jak broń w ręku będzie miała osoba "po spożyciu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wszystkie byle w butelce i zimne :) tyskie, żywiec, warka, carlsberg  9_9 mniam mniam :) no i trzeba wspomnieć że wirtualne  :564: też są w modzie i bardzo cenione, zwłaszcza na forum :)

A jeśli mowa o piwku to taki fotosik dołącze :)

piwo.jpg

image.png

Edytowane przez mike_van_mik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, mike_van_mik napisał:

no i trzeba wspomnieć że wirtualne

 

To zbierać póki władza nie widzi ....

ZBIERAĆ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wyobrazam sobie zachowanie co niektórych ludzi niczym jak otwarcie supermarketu i darmowe suveniry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.