Skocz do zawartości

Jakie piwo pijasz najczęściej ?


Norbert Jezierski

Jakie piwo pijasz najczęściej ?  

98 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Niedawno zacząłem , nie omijając Warki , raczyć się pifkiem Kompanii Piwowarskiej S.A. z Poznania

 

o nazwie - Dog in the Fog

 

No i zasmakowało :piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Kiedyś zacząłem pić piwo LECH - PILS i od tego czasu jestem wierny tej marce.

Jakoś nie narzekam na smak i kolor.

Jest :ok

Dokładnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jako, że niedługo pooglądamy troszke mecze i żal by było przegapić bramke proponuje kupić lodówke na pilota . Jeśli zachce się nam pić, praktycznie bez ruszania się z miejsca możemy przy pomocy pilota zdalnego sterownia przywołać do siebie lodówkę z zimnymi napojami.

moov-cooler-400.jpeg.d86c743386c40fe9c0e05ba906a96be2.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 10 years later...

Od czasów gęstawego pożywienia robotników, budowniczych piramid w Egipcie do czasów dzisiejszych, napój zwany "piwem' przeszedł długą ewolucyjną drogę. Czy, ostatecznie, zmienił się na lepsze? Nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, leski66 napisał:

Koledzy 11 lat minęło

Dokładnie wtedy przestałem pić to najlepsze w kraju, a po 10 letnim badaniu rynku stwierdziłem, że nie ma już piwa jadalnego i 6 miesięcy minęło jak wypiłem ostatnie piwo,,,

  • Polub 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś okazyjnie próbowałem ( takiego rzemieślniczego ) piwka od " kolegi po kiju " i to było to ! :smile:  Kolego @JANUSZ60 pełna zgoda co do :

20 minut temu, JANUSZ60 napisał:

(.. ) nie ma już piwa jadalnego (.. )

:icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JANUSZ60 napisał:

że nie ma już piwa jadalnego

To prawda. Obecne pseudo piwo zawiera multum cukru i takie egzotyczne dodatki jak np. żółć zwierzęca a obecność chmielu czy słodu jest drastycznie obniżona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ryba napisał:

  Claudia  Schiffer kiedy  zrzuca ciuszki

napiszę tak, jak by to było 20 lat temu, to ta przyjemność z powyższego byłaby pierwsza klasa, obecnie to raczej taka sama rozkosz jak napicie się piwa z tą wkładką żółciową, ble, ale żeby nie było,  wszystkie kobiety są piękne, tylko niektóre inaczej :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2019 o 13:27, cezary napisał:

wszystkie kobiety są piękne, tylko niektóre inaczej

Dokładnie, jedne są piękne przed piwem, inne pięknieją dopiero po kilku,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam piwa z Raciborza,raciborskie,zielone,miodowe,w mojej okolicy są jeszcze dostępne pyszne i akademickie łódzkie też zresztą robione przez browar Racibórz,a tu tylko rozlewane pod inną nazwą,innego piwa już nie spożywam,pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Perła z Lublina całe życie piję, próbowałem różne ale zawsze wracam do Perełki choć mieszkam daleko od Lublina ale dostępność mam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze piwo to nieskromnie powiem moje piwo..!;-). Od 9 lat już sam ważę a z kompanii browaru używam do spuszczenia w klopie?. Także jakby coś zapraszam do siebie na prawdziwe piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.