Skocz do zawartości

Jak spędzacie wolny czas po pracy


kowal

Rekomendowane odpowiedzi

A tak spędzają wolny czas na przerwach dzieciaki...

No co ,uczą się od młodego że jak nie posmarujesz to ..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    14

  • blakop

    13

  • darkdog

    8

  • Jacdiag

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Np. my w szkole w tokarce umieszczaliśmy ostre naboje karabinowe i z nich strzelaliśmy

 

Ja tam kombinerkami rozkładałem amunicję 7,62 od karabinu PK i zbierałem proch do słoika. A naboje smugowe (same czubki) to w kombinerkach nad gazem odpalałem... ale capiło potem w chacie :D o wrzucaniu do ogniska ślepaków nie wspomnę ... To były czasy... A od PK to kolega mi całą taśmę przyniósł z nabojami (200 szt) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amunicję 7,62 od karabinu PK

Takie to ja w ognisku odpalałem, jak fajnie gwizdały lecąc w różnych kierunkach ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Historia Ziemi w minute....

To jakieś bzdury są, wszyscy wiedzą, że świat powstał w sześć dni i ma dopiero 5 tysięcy lat z hakiem :shock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakieś bzdury są, wszyscy wiedzą, że świat powstał w sześć dni i ma dopiero 5 tysięcy lat z hakiem :shock: .

 

Ty to masz jakąś dziwną tą wiedzę... Mnie uczono w podstawówce, że na początku był chaos, a po ulicach Moskwy chodził tylko Stalin 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ty to masz jakąś dziwną tą wiedzę... Mnie uczono w podstawówce, że na początku był chaos, a po ulicach Moskwy chodził tylko Stalin 8)

Dokładnie, i dopiero ON ten bałagan uporządkował ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie ochotę na kosmos...na niebo?

DZIŚ - Maksimum meteorów z roju Leonidów 2012 - Noc z 17/18 listopada

 

Już od 10 listopada na jesiennym niebie pojawią się pierwsze meteory z roju Leonidów. Zapoczątkują one spektakl, którego maksimum przypadnie w tym roku na noc z 17 na 18 listopada. Wtedy też zaobserwujemy nawet 100 obiektów w ciągu jednej godziny. Obecności Leonidów możemy spodziewać się aż do 23 listopada, tak więc jedna z ciekawszych jesiennych atrakcji astronomicznych trwać będzie prawie dwa tygodnie.
http://www.astronomia24.com/news.php?readmore=252

 

"Głównego maksimum aktywności spodziewamy się w tym roku 17 listopada o godzinie 10.30, a więc w czasie niekorzystnym dla obserwatorów w Polsce. Modele roju dają jednak szanse na pojawienie się dodatkowych maksimów aktywności. Czujność na pewno należy więc zachować podczas nocy z 16 na 17, z 17 na 18 i z 18 na 19 listopada. Wtedy szanse na zauważalnie zwiększoną liczbę meteorów są największe" - zapowiedział astronom.

Dodał, że Leonidy zdają się wybiegać z konstelacji Lwa, a ta wznosi się nad horyzont dopiero w drugiej połowie nocy. "Nie ma więc sensu obserwowanie Leonidów przed północą, bo wtedy liczby godzinne są bardzo mizerne. Problemem o tej porze roku jest także pogoda, która w listopadzie nie rozpieszcza obserwatorów. W najbliższych dniach największe szanse na bezchmurne niebo będą mieli mieszkańcy Polski południowej" - powiedział astronom.

http://www.naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,392928,w-weekend-maksimum-aktywnosci-roju-leonidow.html

 

leonidy2012r3.PNG

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
tylko wybierzcie ciemne miejsce do obserwacji

 

Hel może być? Siedzą sobie, chlam drina, tylko niebo się letko zaniosło... ale miejscówka ciemna jak u murzyna du...szy...

 

Pozdr dla pracusi z samego końca półwyspu helskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Takie tam obrazki z Helu i Gdyni

 

zachód nad helską mariną

 

e6e67e84b9.jpeg

 

Bateria Artylerii Stałej

 

18f9415c09.jpeg

 

Widok nocą na Trójmiasto, po prawej światła wejściowe do portu heskiego

 

1dbb3eb4d6.jpeg

 

A to już Gdynia i "Lucky Ship" - ORP Błyskawica

 

cbeb1fcb55.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.