Skocz do zawartości

Dokumentacja zdjęciowa podczas badania


PREZES

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób byście widzieli taką sytuację, gdzie w programie Stacja 2000 przy badaniu technicznym była możliwość dołączenia zdjecia. Przykładowo przyjeżdża samochód na badanie VAT i my często robimy dokumentację zdjęciową, którą umieszczamy gdzieś w pliku ( ciężko później to znaleźć). Jeśli przy wpisywaniu badania do rejestru byłaby możliwość załączenia zdjęć to myślę, że to jest rewelacyjna sprawa. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wrogem zdjęć ale uważam pomysł za bardzo dobry !!! Rozwinąłbym go tylko jako mozliwośc przechowywania w połaczeniu z badaniem dowolnych załczników np. skanów z dokumentów, skierowan, zrzutów z ekranów itp. w celu np. dokumentacji na jakiej podstwie okreslone zostały parametry i etc. Jak również (własciwie to nie również a głownie, bo to jest góowne zadani SKP a nie zbieranie dupochronów) wyników z badan i pomiarów (np. zapis zpomiaru hamulców, amortyzatorów).

 

Stoję na stanowisku iż wyniki badan są o wiele bardziej wiarygodnym dowodem przeprowadzonego badani niż zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych pomysłów bo wprowadzą dodatkową niepotrzebną :] robotę a matacze i tak sobie poradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wrogem zdjęć ale uważam pomysł za bardzo dobry

 

No to zatrudniam firme"VIDEOFILMOWANIE" -pogrzeby,śluby, i badania techniczne.... :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nie robimy zdjęć przy VAT . Uwarzam to za niepotrzebne .

 

[ Dodano: 17-05-2007, 19:08 ]

My nie robimy zdjęć przy VAT . Uważam to za niepotrzebne . Do przechowywania takich zdjęć , jeśli je ktoś robi , można wykorzystać skoroszyt , a na zdjęciu napisać nr badania . My np: osobną teczkę mamy m.in. do poj. SAM - łatwo wszystko poszukać .

Jeśli by się tak asekurować , to by trzeba mieć osobną szafę do różnych dokumentów , kserokopi, zdjęć wjeżdżających pojazdów i kto wie co jeszcze .Z tego by mogła być następna czyjaś szafa przetargowa.

Róbmy to normalnie , to będzie wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych sytuacjach posiadanie przez diagnostę dokumentacji fotograficznej stanu pojazdu w chwili jego bt na SKP może okazać się wręcz zbawienne dla tegoż diagnosty! Uważam więc, że nie należy podchodzić do tego zagadnienia lekceważąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chętnych proponuję wpisywanie w swoich uwagach czas wjazdu i wyjazdu z SKP.

Będzie to następne robienie sobie ...kuku

::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego to nasz kolega taki złośliwy się tu zrobił ? Nikt nie mówi o tym, żeby zawsze i wciąż, ale sytuacje bywają różne - prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci diagności , którzy mieli okazję nie raz ani dwa spowidać się na Policji - docenią ten pomysł, gdyż trzeba zbierać każdy dowód który uchroni ich ,,tyłek". Natomiast ci diagności, którzy mają jeszcze mało doświadczenia w tych sprawach, mogą powiedzieć tutaj jeszcze wiele ulotnych złośliwych słów, o których nie mają pojęcia.

Można tutaj powiedzieć, że wystarczy robić uczciwie przeglądy, ale klienci kombinują za naszymi plecami - a tego nikt nie zaprzeczy.

 

Admin powiedział, że dostępna będzie taka możliwość opcjonalnie - ale myślę, że dla pomysłodawcy w standardowej wersji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla pomysłodawcy w standardowej wersji

Każda zmiana w programie - o ile tylko nie dotyczy SKP tylko do tego przeznaczonych (OSKP itp.) jest dostępna dla wszystkich użytkowników :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za moją wcześniejszą wypowiedź. Nie chciałem być złośliwy.Pewnie jest coś w racji naszych forumowiczów . Każdy patrzy na te sprawy na podstawie swojego doświadczenia. Abyśmy nie musieli kiedykolwiek , cokolwiek i komukolwiek coś udowadniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie masz za co przepraszać.

Najgorsze, że każdy z nas ma rację :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.