Skocz do zawartości
Czy płacisz za terminale płatnicze 2x więcej niż musisz? ×

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

"Fakt": - Czerwiec będzie wyjątkowo ciepły. Szykuje się sporo słońca i wiele dni upału powyżej 29 stopni - zapowiada Grzegorz Gumiński, synoptyk z Biura Prognoz PRO-GEM w Gdyni.

Według meteorologa, opadów będzie mało i można się ich spodziewać tylko w pierwszej dekadzie czerwca. Wtedy nad Polską będą też przechodzić gwałtowne burze.

 

Między 11 a 20 czerwca czekają nas upały dochodzące do 34 stopni. Do końca miesiąca również ciepło. Temperatura ma wynieść około 25 stopni - informuje "Fakt".

Napisano

W rewelacje Faktow, to ja akurat nie wierze..... ale z ciepelka sie ciesze. Jestem zimno krwista i cieplo lubna :D

Napisano

No tak ty Sis juz jesteś przygotowana na upały:

1. skrzydełka do wachlowania

2. stringi ściągnięte w połowie

A innym pozostanie: Pocić się :D

Aż żal mi się zrobiło Psuja i jego futro :P

Napisano

Taaaa, jak ze 2 lata temu Fakt zapowiadał, że w styczniu będzie 20 stopni, to też nie wierzyłem. A było u nas 18 :ok

Co nie zmienia faktu, że do rewelacji Faktu tak se podchodzę :P

Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)]

Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto.
Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]

Napisano
A innym pozostanie: Pocić się

 

Ale za to jakie widoki, jak te kobietki takie porozbierane.

Psuj biedny nawet do kanalu sie schowac nie moze :P

Napisano
Ale za to jakie widoki

Oj tak, mało mi z głowy kask nie spadnie jak jade przez stolice ziemi lubuskiej :P

Napisano
jak jade przez stolice ziemi lubuskiej

kiedy byłeś w Gorzowie ???

Napisano
kiedy byłeś w Gorzowie

a kto mówi że w Gorzowie :P

Przecież każdy wie że stolica ziemi lubuskiej to Zielona Góra ;)

A tak poważnie to byłem na inspekcji u Psuja

Napisano
a kto mówi że w Gorzowie

 

W barlinku ładniejsze dżagi śmigają... ostatnio gościowi mało w kufer nie wjechałem... :oops:

"Społeczeństwo postanowiło kiedyś mieć Policję, aby pilnowała przestrzegania prawa, ustanowionego umysłami przedstawicieli tego społeczeństwa. Postanowiło mieć także diagnostów, którzy będą kontrolować pojazdy poruszające się po drogach, aby społeczeństwu było bezpiecznie. Teraz społeczeństwo ma problem kiedy Policjant karze mandatem za łamanie prawa, albo diagnosta nie chce dopuścić niesprawnego pojazdu. Bo prawa powinni przestrzegać inni a w stosunku do MNIE powinno wystarczyć jedynie moje ustne zapewnienie, że jestem wzorowym przedstawicielem tego społeczeństwa. Ci, którzy chcą wykonywać swe obowiązki tak jak NAKAZUJE prawo nie mają lekkiego życia....." - by abcs

Napisano

Ja też głosuję za Zielonką :) Dziewczyny pierwsza klasa :)

  • 3 weeks later...
Napisano
Między 11 a 20 czerwca czekają nas upały dochodzące do 34 stopni.

 

wygląda na to że się nie pomylili :D

Wszystkie drogi prowadzą do . . .

... trumny

  • 3 weeks later...
Napisano

Na lipiec mam raczej wieści smutne :( Chyba już ciepełka nie zobaczymy. Tabelka wszystko powie ośredniej miesięcznej .

geomies.gif.339f0123642c23d371670d59d4e68aa7.gif

Napisano

Pierwszy raz od niepamiętnych czasów urlop mam zaplanowany - zupełnie przypadkowo - w sierpniu. Może na dobre mi to wyjdzie ?

Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)]

Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto.
Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]

Napisano

Kto to widział jechać na wczasy w upały?

No chyba że ktoś lubi ciepłe piwo i spocone kobiety :P

Napisano

Wspominałeś coś o Hiszpanii, a tam ciepełko jest nawet w październiku, także nic się nie przejmuj. :-D

Napisano

nikt nie mówi o upałach - ja myślę o "nie deszczu" :D

Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)]

Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto.
Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]

  • 1 month later...
Napisano

Bociany wychowane w tym roku w woj. lubuskim w większości wyruszyły w drogę do Afryki. Według przekazów ludowych, jeśli ptaki te odlatują przed Świętym Bartłomiejem (24 sierpnia), zima nadejdzie szybko i będzie mroźna - poinformował badacz bocianów prof. Leszek Jerzak z Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Ludowe przysłowie mówi: "Na Bartłomieja apostoła bocian do drogi dzieci woła".

 

Według przekazów, gdy ptaki odlatują przed 24 sierpnia zwiastuje to rychłe nadejście srogiej zimy; jeśli odlatują później, zima ma być łagodna i krótka. W tym roku z obserwacji przyrodników wynika, że bociany zaczęły podróż już w połowie sierpnia. - Bocianów nie ma już w Kłopocie, naszej bocianiej wiosce, w której jest kilkadziesiąt gniazd i muzeum poświęcone tym ptakom. Grupy lecących ptaków, liczące po kilkaset osobników, obserwowano też w innych rejonach Lubuskiego. Pierwsze bocianie sejmiki odbywały się już pod koniec lipca, a więc dość wcześnie - powiedział Jerzak.

Napisano

Słowem - zbierajmy chrust na zimę ... :-?

Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)]

Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto.
Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]

Napisano

orzechy laskowe obrodzily, to tez swiadczy o mroznej i dlugiej zimie...... bry.... jade do australii :-P

Napisano

W dzisiejszym świecie to i bociany mogą zgłupieć .

Nie lećcie za nimi , bo zbyt mało zostanie tu normalnych .

 

Lepiej wyślijcie tych co trzeba

Napisano

Ale w Australii są krokodyle, hipopotamy, węże i wogule wszystkie najniebezpieczniejsze zwierzęta

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.