Skocz do zawartości
Czy płacisz za terminale płatnicze 2x więcej niż musisz? ×

Badania negatywne w mojej SKP


Stosunek negatywów do ogólnej ilości BTP  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

No właśnie, proszę Państwa, no właśnie ....

Dzielimy liczbę BTP zakończonych wynikiem negatywnym przez ogólną liczbę BTP - wynik proszę podać w %.

Następna sonda będzie o ilości zatrzymanych DR ...

Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)]

Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto.
Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]

Napisano

Trochę za dokładnie to rozplanowałeś :D

 

U mnie to ok 20 % ale ostatnio jest tendencja malejąca...

"Społeczeństwo postanowiło kiedyś mieć Policję, aby pilnowała przestrzegania prawa, ustanowionego umysłami przedstawicieli tego społeczeństwa. Postanowiło mieć także diagnostów, którzy będą kontrolować pojazdy poruszające się po drogach, aby społeczeństwu było bezpiecznie. Teraz społeczeństwo ma problem kiedy Policjant karze mandatem za łamanie prawa, albo diagnosta nie chce dopuścić niesprawnego pojazdu. Bo prawa powinni przestrzegać inni a w stosunku do MNIE powinno wystarczyć jedynie moje ustne zapewnienie, że jestem wzorowym przedstawicielem tego społeczeństwa. Ci, którzy chcą wykonywać swe obowiązki tak jak NAKAZUJE prawo nie mają lekkiego życia....." - by abcs

Napisano

coś to topornie idzie -wyswietleń 112 a 14 odpowiedzi :(

To nie to co ankieta piwna :mrgreen:

Norbi nic nie powie jak kto głosował :P

Napisano
Norbi nic nie powie jak kto głosował :P

A jeśli ktoś się na żartach tak sobie zna i uwierzy, że ja rzeczywiście znam odpowiedzi poszczególnych głosujących ?

Panie Kolego, proszę tu nie pisać takich rzeczy :P

 

Reasumując:

Wszelkie ankiety na forum BYŁY, SĄ i BĘDĄ anonimowe :ok

Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)]

Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto.
Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]

Napisano

O takich ankietach najlepiej rozmawia się "online" i przy piwie.

  • 2 weeks later...
Napisano

Kiepska, bardzo kiepska liczba głosowań.

29 osób wyraziło swoją opinię ? Dziwne - nieprawdaż ?

Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)]

Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto.
Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]

Napisano
kiepska liczba głosowań.

 

Dla mnie kiepskie są wyniki głosowania... :-(

 

[ Dodano: 28-06-2007, 16:59 ]

Potem ludzie patrzą na mnie jak na kosmitę...

"Społeczeństwo postanowiło kiedyś mieć Policję, aby pilnowała przestrzegania prawa, ustanowionego umysłami przedstawicieli tego społeczeństwa. Postanowiło mieć także diagnostów, którzy będą kontrolować pojazdy poruszające się po drogach, aby społeczeństwu było bezpiecznie. Teraz społeczeństwo ma problem kiedy Policjant karze mandatem za łamanie prawa, albo diagnosta nie chce dopuścić niesprawnego pojazdu. Bo prawa powinni przestrzegać inni a w stosunku do MNIE powinno wystarczyć jedynie moje ustne zapewnienie, że jestem wzorowym przedstawicielem tego społeczeństwa. Ci, którzy chcą wykonywać swe obowiązki tak jak NAKAZUJE prawo nie mają lekkiego życia....." - by abcs

Napisano

Wiem, że miejsce nieodpowiednie, ale cóż - słowo się rzekło, kobyłka u płota.

JOHN GRAY

MĘŻCZYŹNI SĄ Z MARSA, A KOBIETY Z WENUS

(Men are from Mars, Women are from Venus)

 

Książeczka warta jest przeczytania - polecam !!

:D

_John_Gray_-_Mezczyzni_Sa_Z_Marsa_A_Kobiety_Z_Wenus.rar

Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)]

Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto.
Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]

Napisano

u nas jak by szef sie dowiedział ze mamy negatywy to raczej pracy mozemy szukać albo potrącenia z wypłaty :(

Napisano
u nas jak by szef sie dowiedział ze mamy negatywy to raczej pracy mozemy szukać .
Ja też pracuje na OSKP prywatnej i zaden z szefów za wynik N nie zwalnia ani niezabiera premi.Przecież to ja się podpisuje w dowodzie a nie szef
Napisano

Dzś już miałem trzy negatywy a tu dopiero dochodzi dziesiąta i dotego jeszcze sobota.

Z moich negatywów szef jest zadowolony bo obok jest stacja obsługi i klieńci

mogą zaraz naprawić usterki.

Napisano
mogą zaraz naprawić usterki.

rozsądny tak, ale czasem trafisz na upierdliwca, który stwierdzi że specjalnie wymyślasz usterki żeby go naciągnąć na kasę :shock: a taki potrafi napsuć krwi ...

Wszystkie drogi prowadzą do . . .

... trumny

Napisano

Nie miałem takiego jeszcze zdarzenia tymbardziej ze kilent jest obecny przy naprawianym pojezdzie i sam widzi i mechanik może mu pokazać co było uszkodzone

czy niesprawne.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.