Skocz do zawartości
Czy płacisz za terminale płatnicze 2x więcej niż musisz? ×

Internet do 7,2 Mbps już w Erze


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Polska Telefonia Cyfrowa wprowadza najszybszą wersję technologii HSDPA (High Speed Downlink Packet Access), która umożliwia odbieranie danych z prędkością dochodzącą do 7,2 Mbit/s. Na początku będzie ona dostępna w wybranych miejscach w Warszawie, do końca lipca również w Łodzi, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku, a docelowo, do końca br., we wszystkich dużych polskich miastach. Pozostała część sieci 3G PTC umożliwia obecnie transmisję danych z prędkością do 3,6 Mbit/s. Dodatkowo, klienci mogą korzystać z największej w Polsce sieci blisko 400 hotspotów, które są rozmieszczone głównie w centrach biznesowych i handlowych, hotelach, lotniskach i restauracjach.

 

źródło www.wirtualnemedia.pl

Napisano

Mam Erę, będę testować, zdam relację ...

 

Hmmmm, raczej nie będę, bo mój modem zapewne tego nie obsłuży :(

Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)]

Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto.
Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]

Napisano

Przez komórkę ? Czy stacjonarny ?

Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)]

Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto.
Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]

Napisano

stacjonarny taki ja uzywam ale jest tez taki w t-mobile, komorkowy oczywiscie

 

pozdrawiam

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.