berecik Napisano 19 Czerwiec 2007 Napisano 19 Czerwiec 2007 Polska Telefonia Cyfrowa wprowadza najszybszą wersję technologii HSDPA (High Speed Downlink Packet Access), która umożliwia odbieranie danych z prędkością dochodzącą do 7,2 Mbit/s. Na początku będzie ona dostępna w wybranych miejscach w Warszawie, do końca lipca również w Łodzi, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku, a docelowo, do końca br., we wszystkich dużych polskich miastach. Pozostała część sieci 3G PTC umożliwia obecnie transmisję danych z prędkością do 3,6 Mbit/s. Dodatkowo, klienci mogą korzystać z największej w Polsce sieci blisko 400 hotspotów, które są rozmieszczone głównie w centrach biznesowych i handlowych, hotelach, lotniskach i restauracjach. źródło www.wirtualnemedia.pl Cytuj
Norbert Jezierski Napisano 19 Czerwiec 2007 Napisano 19 Czerwiec 2007 Mam Erę, będę testować, zdam relację ... Hmmmm, raczej nie będę, bo mój modem zapewne tego nie obsłuży Cytuj Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)] Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto. Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]
andy68 Napisano 19 Czerwiec 2007 Napisano 19 Czerwiec 2007 ja juz pol roku jade 8Mb, zajefajnie Cytuj
Norbert Jezierski Napisano 19 Czerwiec 2007 Napisano 19 Czerwiec 2007 Przez komórkę ? Czy stacjonarny ? Cytuj Świat łamie każdego i potem niektórzy są jeszcze mocniejsi w miejscach złamania. Ale takich, co nie chcą się złamać, świat zabija. Zabija w równej mierze najlepszych, najdelikatniejszych i najdzielniejszych. Jeżeli nie jesteś żadnym z nich, możesz być pewien, że zabije cię także, ale bez szczególnego pośpiechu. [Ernest Hemingway, Pożegnanie z bronią (1928)] Nie pytaj się ludzi co można, a co nie, ale zadaj sobie pytanie czy warto. Bowiem - można wszystko, ale nie wszystko warto... [NN]
andy68 Napisano 20 Czerwiec 2007 Napisano 20 Czerwiec 2007 stacjonarny taki ja uzywam ale jest tez taki w t-mobile, komorkowy oczywiscie pozdrawiam Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.