Skocz do zawartości

w piątek krócej w pracy...


monikade

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • prezes100

    8

  • Norbert Jezierski

    7

  • Tomek D

    7

  • monikade

    4

Proponuje deklarować czy jesteście ZA czy PRZECIW uwolnieniu piątku :D a potem komentarz dlaczego :)

Ja ciągle się zastanawiam czy podpisac się pod petycja ale generalnie jestem ZA. Z dnia na dzień coraz więcej i więcej podpisów widze...

A jutro mam wolne w pracy i się wyspię wreszcie haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję na początek uwolnić niedzielę ok 10% SKP pracuje również w niedziele więc z naszego punktu widzenia uwalnianie piątku jest tylko niepotrzebnym denerwowaniem ciężko pracujących ludzi :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką zapłacimy ? Zasadniczo - żadnej, wszak ilość godzin pracy w tygodniu pozostanie taka sama ... :D

Po mojemu to jest tylko kwestia umowy pomiędzy pracodawcą a pracownikiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ani ZA, ani PRZECIW. Po prostu akcja mnie nie dotyczy. Im wiecej pracuje tym wiecej zarabiam. I w moim przypadku "wolne piatki" nie wchodza w gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy przejść do "uwalniania siebie" z ciemięży złego, bądź mało ludzkiego pracodawcy a nie skupiać się nad "uwalnianiem piątku". Czy mając pracę, którą wykonujemy z pasją będziemy też pisać manifesty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciw. Albo pensja w dół o 15%. Do wyboru. Patrze z poziomu pracodawcy, który urlopu nie miał już ze 6 lat :( Nie każdy dzień jest taki sam. W środę może być mniej pracy, a w piątek więcej i nagle się okazuje, że przed weekendem nie ma komu zrobić OBT, bo wszyscy się uwolnili. Więc szefunio rękawy podwija i do kanału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być twardym i walczyć o swoje!!! Jak będziemy nieugięci to jest szansa na sukces...

 

[ Dodano: 23-06-2007, 17:53 ]

Sam już nie wiem co z tym piątkiem... Mam różne zdania na ten temat!!! Muszę wszystko przemyśleć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że trzeba rozsądku po obu stronach - pracodawcy i pracowników. Przy odpowiedniej ilości diagnostów można mieć wolne co któryś z kolei piątek .Klijent nie tylko jest ważny dla właściciela , ale również dla diagnosty.U nas w przeważającej części dnia jest dwóch na zmianie , a są chwile że trzech - robota idzie szybko i sprawnie. I klijent zadowolony i pracodawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, to się zaczyna coraz bardziej poważne robić.

o www.frajdej.pl w ZETce mowili, a o uwolnic piatek Durczak w tvn w piatek przez blisko 3 minuty gadał...

 

jeza, hehehehehe, ale byłby jaja!

 

albo nie, nie bedzie jaj, bedzie temat zastępczy! zamiast kobiecych brzuchów czepiać, będą się teraz nad biednym piatkiem pastwić :):razz::x:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tym "wszędzie"... Oczywiście mówią tu i tam ale od razu wszędzie!!!

 

[ Dodano: 26-06-2007, 22:31 ]

Poza tym nie można zadowalać się kilkoma sygnałami z tv czy radia. To oczywiście jest dużo ale jeszcze wciąż za mało! Może utworzymy jakieś prywatne radio???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ZETce mowili

Słucham Zetki na okrągło i nic takiego nie słyszłem. Jedyny komentarz związany z piątkiem był taki że pan redaktor polecał w piątek pojechać nad morze i wypić piwko "Morskie" - jak zapewniał kopa ma niezimskiego

 

Durczak w tvn

Z moich wiadomośći ( a w chwilach gdy nie słucham zetki to oglądam Tvn a Kamil to jest mój idol) Kamil mówił żeby uwolnić Orke i tego wieloryba co się po Wisle szlaja, bo ponoć barki z piwem Morskie na czas do stolicy dopłynąc nie mogą

 

Teraz to już wszędzie o tym trąbią

Masz racje wczoraj wieczorem postanowiłem sie oderwać od TV (bo ileż można Durczoka oglądać) wziąłem moje przenośne radyjko zapodałem Zetke i ide sobie koło zielonogórskiego zoooo a tu nagle jak coś nie trąbnie. Okazało się że to słoń dostał kopa od Morskiego piwka. I od razu sobie pomyśłałem: w poniedziałek trzeba iść do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się kiedy pracujesz, bo z powyższego postu wynika że prawie nigdy.

 

Ja tam naczytałem się ostatnio o tym "frajdeju" i dlatego pojutrze biorę urlop zarówno w jednej jak i w drugiej firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.