Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Piotr Barczuk

Zbiornik Stako i protokół TDT.

Polecane posty

Piotr Barczuk

Do zbiirników stako dołaczany jest paszport w posataci małej ksiązeczki formatu starego DR, dobry pomysł bo mozna to razem DR wozić i mieć zawsze przy sobie. Ma tylko jedno pytanie: Gdzie tam jest "numer porotokółu TDT". Na st. jest data i miejsce wydania ale numer ??? Na pierwszej jest nr poswiadczenia ale to nie jest dokument TDT tylko producenta :( Ja wpisuję z tego dokumentu numer butli i datę dopuszczenia do eksploatacji przez TDT. Co o tym sądzicie ?

markes30

Ja wpisuję ST/.../200. . Producent butli dostaje protokół zbiorczy na pewną przebadaną partie i wystawia indywidualne poświadczenia na każdą z nich. 100szt. butli ma ten sam nr protokołu i dla tego dostają indywidualne numerowane poświadczenia przez producenta tego protokołu zbiorczego.

adam1501

Jeżeli nie ma numeru ja spisuje który TDT, z jakiego dnia, numer zbiornika i do kiedy ważny.

wiesław

kto miał zbiornik CNG na badaniu ,jakie są dokumenty ,na wszystkie zbiorniki jeden protokoł ,czy każdy osobno ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.