Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

kamil11

APRILIA

Polecane posty

kamil11

Cze kumpłem Aprilia RS Racing (125) i chciałbym ja zarejestrowac na motorower(50) :evil: tylko ze ja niewiem jak... czymugłby ktos podac jakies instrukcje pleas!!!

z góry dzięks

Sebastian ZG

Nie da rady. Jest to motor. Musisz kupić sobie motorower i nic nie będziesz musiał kombinować. No ew. karte motorowerową musisz zrobić

kamil11

ale ja czytałem ze ponoc jakos mozna to zrobic

Norbert Jezierski
ale ja czytałem ze ponoc jakos mozna to zrobic

Tak z ciekawości - gdzie o czymś takim można poczytać ?

berecik

Rozmawiamy o tym co jest w zgodzie z prawem ! Zawsze gdzieś znajdą się "czarne owce" które potwierdzą nieprawde, ale na tym forum o przekrętach nie będziemy rozmawiać !!!!!!!!!!!!!!!!

robertos

Ostatnio przerabiałem ten temat . Człowiek nawet przywiózł kwit o przeróbce , której nie było. Odesłałem go z "kwitkiem"

Zbulwersowany powiedział że mnie zwolni z pracy . Czekam na wypowiedzenie :-(

Sebastian ZG

Kombinacje dorastających "motocyklistów" polegające na rejestracji motocykla jako motorower są plagą. Na wszystkich motocyklowych forach można czytać o poradach, jednak większość for tępi tego rodzaju zjawiska.

Jako "otrzeźwienie" pytam się kolegi kamila11

1. jak będziesz miał kolizje tym swoim ścigiem i okaże się że jest to motor a ty nie masz na niego uprawnień do kierowania ?

2. gdy będziesz chciał otrzymać wypłate od ubezpieczyciela za jakieś tam szkody - przyjdzie pan likwidator i stwierdzi że to nie jest ten pojazd co go ubezpieczałeś ?

Jest jeszcze wiele tego typu rozważań i zagrożeń. Lepiej daj sobie spokój z tego rodzaju kombinacjami.

Poczytaj

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=ca4e6f8f51c6f062a7430d11ed04cc59&showtopic=72015

Psuj
Odesłałem go z "kwitkiem"

Ja by, jeszcze powiadomił odpowiedni WK o takiej sytuacji. Może go wyłapią jak trafi na pseudodiagnoste który to podbije :evil:

blakop
Może go wyłapią jak trafi na pseudodiagnoste który to podbije

Eeee-raczej mało prawdopodobne... Bo niby jak?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.