Skocz do zawartości

Luźne dywagacje ...


berecik

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety jest teraz sezon turystyczny i aby dostać od berta po pysku trzeba się wcześniej umówić telefonicznie. Bert oklepuje teraz turystki po tyłkach a lanie facetów po pyskach jest mniej przyjemne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie Prezes. Ja klepać będę panienki ,a ty zajmiesz się ich partnerami, którzy z pianą na pysku wyskakują z łapami. Pasuje taki układ? :)

 

Ale nie zbaczajmy z tematu eksportu rejestru do WK. Z... ważne pytanie Berecika wciąż pozostaje bez odpowiedzi: Co można jeszcze dostać od Gosi? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest teraz sezon turystyczny i aby dostać od berta po pysku trzeba się wcześniej umówić telefonicznie. Bert oklepuje teraz turystki po tyłkach a lanie facetów po pyskach jest mniej przyjemne

Muszelek już nie sprzedaje ?? Tak źle czy tak dobrze mu szło ? Może ma już ludzi do tego ...

 

Fakt, coraz rzadziej tu bywa - widocznie nie w smak mu głupie żarty kolegów :-(:cry:

Rozumiem go bardzo dobrze ... :P:-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, coraz rzadziej tu bywa - widocznie nie w smak mu głupie żarty kolegów

Głupich tekstów na mój temat nigdy dość.

Bywam tu często, bo gdzie znalazłbym takie zagęszczenie dziwaków jak wy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy sporymi dziwakami to fakt, lecz w porównaniu z ekipą "pracującą" na wiejskiej jesteśmy całkiem normalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogółowi wkleić próbkę Waszych dzisiejszych rozmów ?

To dopiero była nasza pierwsza próba więc chyba nie warto, lepiej poczekać aż to dopracujemy i bedzie to bardziej wyrafinowane i pikantne :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwaki to na chacie są

A co się działo na czacie. Czuje że znowu mnie coś ominęlo. Od dzisiaj będe nonstop na czacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.