Skocz do zawartości

ADR 2007-2009 - załącznik Dz.U.2007.099.0667 - opublikowany


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów opublikowała długo oczekiwany załącznik do Dz.U.2007.099.0667 - czyli popularne ADR 2007-2009.

Z racji swojego urzędowego charakteru jest to jedyna publikacja uznawana przez TDT podczas procesu certyfikacji Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów.

 

Cena publikacji - tom I-II: 609 zł brutto (w tym VAT 7%).

 

UWAGA !!! Wszystkie zamówienia złożone do dnia 15-go sierpnia br. uhonorowane zostaną 5% rabatem ...

 

ZAPRASZAM do zakupów !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to Omnibus - to z własnego doświadczenia wiem, że to firma chwytająca się wszystkiego, żeby tylko coś sprzedać.

 

Mają i bardzo drogo, i towar wątpliwej jakości, i kłamią w żywe oczy ...

 

Oferują np. książki ADR nie będące załącznikami do Dz.U. twierdząc (co jest wierutną bzdurą), że są honorowane przez TDT.

Potem potrafią do tych samych Klientów wydzwaniać mówiąc, że tylko dzienniki z orzełkiem załatwiają sprawę - te poprzednie to nie było jednak to. ::D

 

Zdecydowanie wszystkim odradzam, jeśli tylko mogę ... :nook:nook:nook

 

Ja dałem się tylko raz oszukać - na szczęście ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzasz moje wątpliwości. Kupiłem od nich katalog marek i typów- dużo białych plam a tak zachwalali. A teraz molestują z ADRami :nook

 

[ Dodano: 06-08-2007, 12:11 ]

A tak na marginesie(zorientowałem się w ostatniej chwili i sprawdziłem oferte księgarni internetowych) chcą mi sprzedać książke za200PLN a w księgarni jest za Towary niebezpieczne w transporcie drogowym. ADR 2007-2009

 

Cena: 77,00zł brutto

77,00zł netto

Autor: Rafał Buchcar, Krzysztof Grzegorczyk, Bolesław Hancyk

ISBN 978-83-922013-3-7, format 185x254, str. 516

K..wa złodziestwo :nook:nook:nook:nook:nook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nie mamy księgarni, a w/w książka jest u nas w tej samej lub delikatnie lepszej cenie.

W razie W - zapraszam ...

 

Ale tak to już jest z nimi ... :nook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to Omnibus - to z własnego doświadczenia wiem, że to firma chwytająca się wszystkiego, żeby tylko coś sprzedać.

No właśnie Omnibus. W takim razie dzwonię do nich i dziękuję za przesyłkę.

Jestem w tej dobrej sytuacji , że płatności przy odbiorze.

Dzięki za ostrzeżenie :piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Bardzo drogo ta Umowa ADR 2007 - 2009 w NORCOMIE. Normalnie wszędzie jest po 300 PLN - również z VATem. Ponad 100 % zarobku - niezła marża.

Za 300zł to podróba nie honorowana przez panów z TDT orginał kosztuje wszędzie pow 600złponieważ jest to cena urzędowa . Sprawdź dokładnie, :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie w sklepie:

www.buch-car.pl/index-1.htm

(Sprawdźcie w sklepie)

Jeśli ta umowa ( jest nawet zdjęcie - tylko nie chodzi mi o podręcznik ale o tą pomarańczową umowę) to podróbka :roll: to zwracam honor ;)

Ale między nami miesiąc temu TDT odbierał nam Okręgówkę i n ie miał do niej zastrzeżeń. Więc chyba ok. Napiszcie jak i co - bo sam jestem ciekaw , czy tą Umową ADR 2007-2009 mogę sobie tyłek ...

Póki co to właśnie skończyłem kurs na doradcę DGSA/ADR i będę podchodził do egzaminu i tam wszyscy korzystają właśnie z tych książek. ( kurs kończyłem w Warszawie a nie w Błoniu).

Już sam nie wiem... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniając ewentualne niejasności - jest tak jak pisze Markes.

 

Jedynymi oficjalnie uznawanymi przez TDT papierowymi aktami prawnymi są wydawnictwa Kancelarii Prezesa RM - a więc te z orzełkiem. Jeśli będziesz miał inne - to już wyłącznie na własne ryzyko - a ja znam kilkanaście przypadków problemów z odbiorem SKP ....

 

Nagminne jest też zjawisko sprzedaży tych pozycji z Buchcaru w cenie oryginalnych dzienników.

 

Cena urzędowa jest taka jaka jest - swoją drogą podskoczyła o ponad 300% w stosunku do ceny ADR'ów 2005-2007 (cztery tomy kosztowały 372 zł, dziś - 1200 zł).

Jedynym wytłumaczeniem tego faktu jest zapewne ... monopol :nook

 

Chciałbym mieć marże w firmie na poziomie 100 % :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.