Skocz do zawartości

Reanult Laguna 2.2 TDI - prosze o opinie i dane techniczne


pytong

Rekomendowane odpowiedzi

Francuskie auta albo się kocha, albo nienawidzi. Jak ktoś lubi się odpychać niemiecką taczką, to zawsze będzie psioczył na francuza. Jeśli ktoś oczekuje od auta czegoś więcej, aniżeli utylitarnego środka transportu mającego się przemieścić z punktu A do B to RENAULT na pewno mu to da. Jak dla mnie są to po prostu auta ciekawe, z charakterem, odważne i niebanalne jak VW czy OPEL. Ale to oczywiście tylko moje osobiste zdanie (sam byłem niedawno zainteresowany kupnem takiego pojazdu).

Poważna wadą jest silnik (w zależności od rocznika) - są niezwykle czułe na "jakość" polskiego paliwa i potrafią niemiło zaskoczyć kosztami naprawy. Zdarzają się też kłopoty z kilkoma innymi, wydaje się mniej potrzebnymi bajerami, takimi jak zapłon na kartę magn. w późniejszych modelach itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi się odpychać niemiecką taczką, to zawsze będzie psioczył na francuza.

Skąd blakop ten pewnik? Prowadzisz jakieś badania na ten temat lub masz dostęp do bliżej nieokreślonych wyników ankiet? Wypowiedzi na forum onetu i bravo nie mogą słuzyć jako wymierne źródło danych do wyciagania tego rodzaju wniosków :)

 

Jeśli ktoś oczekuje od auta czegoś więcej, aniżeli utylitarnego środka transportu mającego się przemieścić z punktu A do B to RENAULT na pewno mu to da.
...

 

Rozumiem ,że zgadujesz?

 

...

sam byłem niedawno zainteresowany kupnem takiego pojazdu

 

Bedziesz kiedyś takowego właścicielem to podziel się własnymi wrażeniami z eksploatacji. Chętnie poczytam. Problemy i zalety tych aut opisane na forach użytkowników danej marki poczytać mogę sobie sam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty co 08/15 tak ostro ? :-x Powiedziałem że Sopot najlepiej zalać wodami zatoki gdańskiej to sie teraz odkuwasz? :P

 

Po pierwsze forum norcomu to jedyne forum na którym bywam, więc pozostałe sugestie nawet nie są dla mnie do końca zrozumiałe (informatyka jako taka całkowicie mnie nie kręci) więc z tymi tam bravami czy czym tam trafiłeś jak kulą w płot... Ale dobrze wiedzieć, że tak mnie oceniasz... przynajmniej wiem z kim mam do czynienia. Rozumiem także, iż uważasz mnie za człowieka niezdolnego do przedstawienia na podstawie własnych obserwacji i własnego zdania konkretnych teorii i przemyśleń? 8)

 

Of course you know, this mean war... :)

 

Opinie które wypowiedziałem, jak zaznaczyłem są opiniami moimi i tylko moimi. Ktoś kto pytał, chcąc usłyszeć opinię użytkowników tego forum, a ponieważ auta francuskie lubię pozwoliłem sobie zabrać głos. Opinie opieram na użytkowaniu innego francuskiego pojazdu podobnej klasy oraz na opiniach zasłyszanych z życia i doświadczenia, bo jednak od kilku lat w tej branży siedzę - może i rzeczywiście bardziej od strony subiektywnych opinii innych użytkowników a nie szczegółów technicznych które z kolei tak do końca mnie nie interesują. Biorąc pod uwagę charakter tego forum i możliwość swobodnej wymiany zdań i poglądów Twój przytyk w tym układzie uważam wręcz za karygodny! :mad:

 

Pragnę też zauważyć, że moja wypowiedź, jakkolwiek komuś się może nie podobać, jest jedyną własną opinią jaka się w tym wątku pojawiła. Bo chyba trudno jako wypowiedź traktować link do obcojęzycznej strony o danej marce... Szczególnie od osoby, która przedkłada opinie własne, nad tymi zassanymi z sieci... Mogłeś sie kolego chociaż pofatygować i zaznaczyć "szukaj stron w języku polskim" - myślę, że autora pytania interesują bardziej opinie użytkowników polskich, którzy używają aut w naszych warunkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.