Skocz do zawartości

Laboratorium pomiarowe


AUTO-STOMA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum. Jesteśmy akredytowanym laboratorium pomiarowym który legalizuje i serwisuje analizatory spalin a także wszystkie urządzenia na SKP.

Koszt legalizacji w naszej firmie to 240 PLN brutto i jest to najnizsza cena na rynku.

Mamy duże doświadczenie w naprawach i k-90 to dla nas pikuś. Zapraszam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstaw dokładny wykaz ,bo już miałem taki przypadek - legalizujemy przyrządy i urządzenia SKP ,a jak przyszło co do czego to tych nie .Rozbieżność na rynku urządzeń i przyrządów jest duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. Jesteśmy akredytowanym laboratorium pomiarowym który legalizuje i serwisuje analizatory spalin a także wszystkie urządzenia na SKP.

Czy napewno wszystkie? A naprzykład GTO, bo z tego co ja wiem robi to tylko PRECYZJA w Bydgoszczy. Inne przyrządy także robią tylko producenci. Prosimy o szczegółowy wykaz przyrządów jeżeli to nie tajemnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jest to najnizsza cena na rynku.

 

prawie wszędzie jest 200 + VAT

 

Hmm... a nie jest to cena urzędowa tak jak za badanie? My legalizujemy analizator w haiku i tez 200 + vat

 

Ja tez mogę powiedzieć, że okresowe kosztuje stówę i robię je najtaniej "na rynku" (to jest tak zwana sesja wyjazdowa) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli tu mozna uprawiac reklame to u mnie legalizacja kosztuje 190 brutto wiec to ja jestem najtanszy :D

Koszt kalibracji z gazami wzorcowymi to 200 brutto . :D

Natomiast co do Firm z wlasnym labolatorium to przestrzegam . Kiedys wyslalem urzadzenie do Firmy "x" w wielkopolsce - przeszlo oczywiscie , klient ktory kupowal urzadzenie chcial miec "papier" na siebie ,oddalem do GUM i .......dupa.....

Po ponownej kalibracji przeszlo w GUM ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli tu mozna uprawiac reklame to u mnie legalizacja kosztuje 190 brutto wiec to ja jestem najtanszy :D

 

Tylko ze czasem urządzenia nie wracają do właścicieli. Koledzy zdecydowanie odradzam interesy z tym osobnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że temat wywołał wiele kontrowersji i jak zwykle wszystko o pieniądze ,bo ja mam 5 złoty taniej ,a ja wykonuje dokładniej .Od wielu lat wykonuje kalibracje i legalizację urządzeń i jeszcze na dzień dzisiejszy nie miałem kłopotów z firmami które mi to wykonują ,

analizowałem koszty ,ale i zasady dostarczenia i odbioru urządzenia . Najważniejszy jest czas kiedy nie mamy urządzenia na stacji , zasady rozliczenia faktury za usługę jak również wygodnie jest gdy firma ma podpisaną umowę z kurierską firmą - zabierają ze stacji ,przywożą z powrotem . I wszystko w miarę .Raz wysłałem do firmy z wielkopolski urządzenia ,ale ich biurokracja zniechęciła mnie do korzystania z ich usług.

Dlatego proponuje panowie aby jasno i przejrzyście przedstawić swoje oferty ,a wtedy my użytkownicy urządzeń zadecydują z której oferty skorzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zdecydowanie odradzam interesy z tym osobnikiem.

 

sebalodz i markes proszę tą dyskusje przenieść na teren prywatny - nie na forum.

 

Hmm... panowie... Potraktujcie to obaj jako ostatnie ostrzeżenie... Nie będę się powtarzał :shoot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o autostome to korzystalem z jej uslug roilem u nich analizator atal i gto ale to bylo prawie 4 lata temu sprzet sam im dostarczylem do poludnia po poludniu byl gotowy cen niestety nie pamietam pozniej robilem u nich eurogas ale juz sami po niego przyjechali ogolnie samo laboratorium zrobilo na mnie pozytywne wrazenie, podkreslam to bylo pare latek temu moglo sie zmienic na lepsze lub gorsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.