Skocz do zawartości

Co myślą o diagnostach kierowcy?


S.K.P-POZNAŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to S Z O K!!!! :shock:

Kilka fragmentów :

CIEKAWY JESTEM CZY BYLIBYSCIE TACY CWANI JAKBY KTOS Z PODBITYM NA LEWO PRZEGLADEM "WRAKIEM" WJECHAL W WASZE AUTO I ZABIL CALA RODZINE?????

KAZDY TAKI PROGRAM WYMUSZA DYSKUSJE....

LUDZIE ZACZYNAJA WIDZIEC TEN PROBLEM......

MOZE KIEDYS WEZMA SIE ZA TYCH MORDERCOW ZE STACJI DIAGNOSTYCZNYCH!!!!

 

~jurek.karcz@vp.pl , 03.11.2007 18:26

 

swietny program o przegladach na lewo.

nie mailem pojecia ze to jest na taka skale.

prawo jest chore po takiej akcji ze auto dostaje przeglad a potem policja lapie kierowce i auto jest kompletnym wrakiem powinno sie zamykac takie stacje diagnostyczne.....

a jak wszyscy wiemi nic sie nie dzieje i nie robi tym zlodziejom i oszustom....

nagorsze jest to ze jadac prawidlowo ktos moze w ciebie wjechac takim wrakiem i cie zabic!!!!

 

przecież nic w tym dziwnego. Od zawsze było wiadomo że należy w dokumenty samochodu wsadzić monete i samochód przejdzie przegląd nawet jeśli podjechał inny samochód niż jest w dokumentach

idd.........................

 

http://tvnturbo.pl/1,199,8,36679818,99438860,4170802,0,forum.html :D

 

 

jak znajdziecie coś ciekawego to dajcie na nasze forum -poczytamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnym kraju każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii. A Polska jeszcze wolna jest. Na podstawie programu, w którym wykreowano wizerunek diagnostów, wszystkich, bo tak wynika z materiału jako łapówkarze i zakała narodu społeczeństwo wyrabia sobie opinię. Jak ktoś na podstawie takiego właśnie jednostronnego reportażu, nie zadając sobie trudu weryfikacji podanych informacji (w dobie internetu wszystko można zweryfikować) może pozwalać sobie na takie osądy? Na dodatek używając tak ostrych słów. Fakt faktem oskarżenia kierowane są bezimiennie ale sądzę zostaje przekroczona pewna granica. I niestety wypowiedzi na forach tego dowodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ripostując takim kierowcom - media często informują nas że zatrzymano w wekend kilkaset , ponad tysiąc kierowców ....pod wpływem alkoholu [ tych co złapano ], a reszta jeżdżących to co ? . Ja jeżdżę na trzeźwo i może jeszcze kilku innych.

Wychodzi na to , że większość kierowców to pijaki i zawalidrogi oraz piraci - przez takich to wiele niewinnych ludzi cierpi .

Ale czy na pewno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

witam

ja nie jestem diagnostą, jedynie kierowcą, właśnie zauważyłem wątek i chętnie się wypowiem (nie w sprawie programu tylko mojej opinii o diagnostach).

nie dotyczy to wszystkich bo znam kilku dobrych diagnostów, nie wymagam aby ktoś podbijał przegląd wrakom, broń Boże ale moja opinia jest taka:

część diagnostów z którymi miewam do czynienia to banda gburowatych, chamskich, czepialskich bambrów wychowanych jeszcze na zasadach prl, pewnie tęskniących i wzdychających do władzy komuchów, którzy nie przejawiają logicznego myślenia i podejścia do sprawy i jak tylko im się coś nie podoba to mówią "jedź pan stąd", są tacy sami jak milicja która zatrzymuje do "rutynowej kontroli" czyli szuka paragrafu do którego można się przyczepić, dokładnie jak oni tylko że zamiast "kierowco będzie mandat" mówią na forum "ja bym go cofnął", "ja bym dał negatywną" ....ile jest takich postów na forum? :?

pozdrowienia dla palaczy z jednej krakowskich stacji diagnostycznych o których m.in. mowa w tym podsumowaniu

nie chcę obrazić nikogo z forum tym bardziej że jestem świeżakiem ale chyba mam prawo do wyrażenia mojego osobistego zdania na temat diagnostów i skoro taki temat powstał to chcę zabrać głos, chcę tym wyrazić opinię kierowcy jakim jestem i dać do zrozumienia niektórym jak się zachowują.

LUDZIE, PRZEJRZYJCIE NA OCZY i podchodźcie do swojego zawodu życiowo

pozdrawiam, bez urazy! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

część diagnostów z którymi miewam do czynienia to banda gburowatych, chamskich, czepialskich bambrów wychowanych jeszcze na zasadach prl, pewnie tęskniących i wzdychających do władzy komuchów, którzy nie przejawiają logicznego myślenia i podejścia do sprawy
Ale chłopie pojechałeś po bandzie ! A ja ci powiem że nie część ale większość kierowców to ....,,którzy naoglądali się amerykańskich filmów i trochę oderwało to ich od rzeczywistości co widać na drogach i stacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE, PRZEJRZYJCIE NA OCZY i podchodźcie do swojego zawodu życiowo

Ale może udziel jakiś konkretnych wskazówek... o co ci dokładnie chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE, PRZEJRZYJCIE NA OCZY i podchodźcie do swojego zawodu życiowo

chcieć i móc to dwa odmienne tematy

czyli

jak masz miękkie serce to musisz mieć twardą du..e

 

poczytaj Dz.U. z 2009 Nr 155; Poz. 1232 załącznik nr 1

ewentualnie policz punkty z kolumny 3 i wtedy poznaz jakie musi być "życiowe" podejście diagnostów

:-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE, PRZEJRZYJCIE NA OCZY i podchodźcie do swojego zawodu życiowo

 

Panie migacz ,a ja bym napisał Kierowco przejrzyj na oczy i miej świadomość że ty odpowiadasz za stan techniczny i nie czekaj na badanie techniczne bo musisz go wykonać -sprawdzaj stan techniczny swego pojazdu kiedy tylko zauważasz usterkę i nie jedź z nią świadomie na stacje diagnostyczna bo może się uda zaoszczędzić parę groszy - na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kierowco.

Jeśli masz w d... stan techniczny swojego pojazdu i chcesz się zabić - mnie w to nie mieszaj. Powieś się lepiej gdzieś w ustronnym miejscu, bo

przyjeżdżając do mnie niesprawnym pojazdem nie jesteś samobójcą - jesteś potencjalnym mordercą i trzeba cię prewencyjnie wyeliminować.

 

To druga strona medalu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kierowco.

Jeśli masz w d... stan techniczny swojego pojazdu i chcesz się zabić - mnie w to nie mieszaj. Powieś się lepiej gdzieś w ustronnym miejscu, bo

przyjeżdżając do mnie niesprawnym pojazdem nie jesteś samobójcą - jesteś potencjalnym mordercą i trzeba cię prewencyjnie wyeliminować.

 

To druga strona medalu

Pozdrawiam

 

ja miałem nie dawno taki przypadek :

Przyjechała do mnie kobitka na przegląd i po spr. auta okazało się że koło zaraz odleci .Więc kobitka zadzwoniła do swojego chłopaka , albo męża i dała mi go tel .Ja powiedziałem gościowi że taka sprawa jest że koło odlatuje i będzie N a klient na to :

" WIEM WIEM BO COŚ MI TAM PUKA Z PRZODU WIĘC PODBIJ PRZEGLĄD , A JA TO KIEDYŚ ZROBIĘ JAK BĘDĘ MIAŁ CZAS "

 

normalnie mi ręce opadły ::(:razz::shock:

sprawa się skończyła tak że uto zostało u nas do naprawy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

część diagnostów z którymi miewam do czynienia to banda gburowatych, chamskich, czepialskich bambrów wychowanych jeszcze na zasadach prl

Forumowiczu,mam takie prawo do Ciebie się zwrócić ze względu na wiek co Ty wiesz na temat PRL-u...????Jestem pewny ze tylko z opowiadań...!!!! :razz: Jaką masz skalę

porównania do zachowania się ludzi z tamtego okresu a obecnie-twierdzę ze żadnej..!!

Powiem Ci tylko jedno,kiedyś sąsiad powiedział ojcu ze nie mówię mu dzień dobry-

reszty nie muszę Ci pisać,chyba się domyślasz.Ty wogóle żyjesz na tej planecie i

wśród ludzi....??? :shock:

którzy nie przejawiają logicznego myślenia i podejścia do sprawy i jak tylko im się coś nie podoba to mówią "jedź pan stąd",

Wg.Ciebie to nasze logiczne myślenie powinno objawiać się tym ze panie to złe,tamto

i jeszcze wiele innych rzeczy ale masz pan"stempel"i napraw z łaski swojej...!!!!

Czy logiczne myślenie to jak widzisz podjeżdża autko na OBT iz daleka widać brak

świateł.Czy ten człowiek przyjeżdża na OBT czy po stempel...!!! :razz:

Jak ja mogę takiego człowieka traktować z szacunkiem kiedy on mnie olewa całkowicie

mówiąc ja o tym wiem ja to naprawie.Pytam się kiedy....!!!!Jak go drapnie glina...!!!!

jaką mam pewność ze on nie powie:panie diagnosta to widział a pan mi chce zabrać

DR,za co za "głupie"światło...!!!!

Mówisz tu o chamstwie i gburowatości.Tak spotykam się z tym i doświadczam tego

często od ludzi,głównie młodych wychowanych na nowoczesnych zasadach wolności i

posiadających pieniądze.Oni nie znają słowa dzień dobry,przepraszam ale potrafią

powiedzieć mi jak są znani,kim jest ich stary ze mogą mnie szybciutko zalatwić jak

będę za dużo fikał i wydziwiał...!!!

W każdym kliencie widzę człowieka,człowieka i jeszcze raz człowieka jeżeli zachowuje

się jak człowiek.Nigdy pierdół się nie czepiam ale nigdy sobie nie pozwolę żeby mną

sterował klient i słuchał jego "obiecanek"....!!!!! :evil:

 

 

 

 

[ Dodano: 07-11-2009, 23:29 ]

Ps.Jeżeli w swojej wypowiedzi czymś Cię uraziłem,to przepraszam bo ja to słowo znam

i jak trzeba to stosuję.

 

=POST CZĘŚCIOWO ZMODEROWANY PRZEZ MODERATORA=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawodu życiowo
osobiście zmieniłbym życiowo na zawodowo albo profesjonalnie bo podejście życiowe powoduje, że albo ludzie giną w wypadkach na drodze albo diagności szukają pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.