Skocz do zawartości

Gdzie następna impreza forumowa ? Głosowanie ...


Norbert Jezierski

GDZIE następne spotkanie ?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było, że się nie pytam - podaję kilka kandydatur.

I radzę głosować, bo później sami będziecie mieli pretensje do siebie, że tak daleko macie :mrgreen:

 

Proszę tylko o jedno - starajcie się brać pod uwagę inne osoby - więc niekoniecznie trzeba głosować na to, co najbliżej Was. Chodzi o to, żeby było nas jak najwięcej :D

 

Zerknijcie sobie na statystyki - kto i skąd jest (to tylko ci, którzy się ujawnili):

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/statistics.php

 

1. Warszawa 80

2. Poznań 64

3. BYDGOSZCZ 59

4. Szczecin 36

5. Wrocław 34

6. Polska 32

7. Kraków 28

8. Katowice 27

9. Wielkopolska 21

10. Lublin 21

 

Ankieta - tradycyjnie zresztą - jest anonimowa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki planowany termin?

 

[ Dodano: 12-12-2007, 08:08 ]

A jaki planowany termin?

I czemu Bydgoszcz wielkimi literami?

3. BYDGOSZCZ 59

Sam sobie odpowiem, dla tego samego powodu dlaczego ja zazanczyłem że nie przyjade.

Oczywiście przeczytałem NIE MA znaczenia i tak przyjade. Bo chyba nie wątpicie że mnie na jakiejś imprezce zabraknie

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tych z pierwszego miejsca nie widać, za to lubuskie jest w czołówce ilości postów (bynajmniej ma jednego przedstawiciela w mej skromnej osobie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markes30 Twoj glos na Lodz nie powinien sie liczyc :P

Co prawda oddałem głos na Łódź ale gdzie zrobimy tam przyjadę. Mówiąc szczerze stęskniłem się za waszymi mordami i uroczą buzią sisi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markes30 Twoj glos na Lodz nie powinien sie liczyc :P

Co prawda oddałem głos na Łódź ale gdzie zrobimy tam przyjadę. Mówiąc szczerze stęskniłem się za waszymi mordami i uroczą buzią sisi :)

 

Moje okolice pzegrywaja.... wiec moze bedziesz musial jeszcze dlugo potesknic :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekście tych rozważań nasuwa się inne istotne pytanie... W jakiej formie przewidujecie swój przyjazd? Obiło i sie bowiem o uszy, że niektórzy planują zabrać ze sobą drugą połówkę! :) I tym razem nie chodzi o jeden z rodzimych produktów krajowego przemysłu spirytusowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle czasu post wisi, również na głównej stronie - i 22 głosujących.

Wstyd, mili Państwo, wstyd.

 

Łapki opadowywują ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę tylko o jedno - starajcie się brać pod uwagę inne osoby - więc niekoniecznie trzeba głosować na to, co najbliżej Was. Chodzi o to, żeby było nas jak najwięcej :D

Proponuję dla odmiany Kraków - okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witajcie! Nie załapałem się niestety na ostatnią imprezkę, ale kolejnej nie odpuszczę. Zagłosowałem na okolice Poznania bo wygodnie mi dojechać (mogę jechać przez wioskę Psuja i zabrać go ze sobą - co Ty na to koleżko?). Stawię się jednak gdziekolwiek. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.