Skocz do zawartości

Kamery na SKP.


wolf

Czy jesteś za obowiązkowym wprowadzeniem kamer na SKP  

28 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kamery na ulicach,kamery w pracy,kamery w marketach ,kamery w domach,kamery ,kamery,dyktafony...............................dokąd my zmierzamy..... :shock:

Totalny brak zaufania.-nastaje ziobromania?

A gdzie są przyaciele ,gdzie oni są?????

To było troche refleksji z mojej strony -tak przed świętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kamerki na wjeździe i wyjeździe.

I nie przeszkadza mi to w pracy, nie czuje się w żaden sposób "prześladowany", a mam nadzieje że kiedyś może nawet mi pomogą :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamery na ulicach,kamery w pracy,kamery w marketach ,kamery w domach,kamery ,kamery,dyktafony...............................dokąd my zmierzamy..... :shock:

 

W pełni popieram - to nie jest metoda i tak dla "chcącego"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za komuny było SB, ORMO

Kiedys znałes "wroga" :D .

Teraz nie wiesz kto wróg ,a kto przyjaciel :-(

„Nie bójcie się przyjaciół,

oni mogą was tylko zdradzić.

Nie bójcie się wrogów,

oni mogą was tylko zabić.

Bójcie się ludzi obojętnych,

oni tylko obojętnie przechodzą obok bliźniego..."

[bruno Jasieński]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 dni archwizacji z kamerki na dysk i po problemie z nieuczciwymi :lol:

 

Zbyt proste by było prawdziwe, ale za marzenia nie karają ... :(

 

Pewnie tak, niewielu podpisałoby się pod tą nowelą.

Niestety żyjemy w łez padole :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wszystkim tym za wypowiedzi,którzy pracę diagnosty znają tylko z opowiadań.

Rozumiem,że swoją opinię opieracie na symulacji SKP zbudowanej z klocków lego, gdzie uczciwy i nieskazitelny Ken pełni rolę diagnosty, a wiecznie uśmiechnięta Barbie jest typowym klientem z sercem na dłoni i wiecznie uśmiechniętą facjatą. ;) Przeprowadzając badania behawioralne tej dwójki bohaterów możecie prawie na pewno stwierdzić jak to jest w rzeczywistości.

 

Wasz głos też się liczy! :P;)

 

Jednocześnie śpieszę zapewnić, iż w najbliższym czasie nie planuje się zakładania sondy z tytułem "Kamery w urzędach. Tak czy nie?" Jesteśmy pewni, że wykonujecie swą pracę sumiennie i z pełnym zaangażowaniem. Nie trwoniąc czasu i pieniędzy podatników. :D;)

 

Pzdr

 

* Zbieżność osób i faktów jest oczywiście przypadkowa blakop. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem właściwie za kamerami na SKP pod warunkiem :

Najpierw zamontują sobie kamery - urzędnicy, następnie policjanci, lekarze nad stołem operacyjnym, dopiero my.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bert - czy ten pseudointelektualny bełkot ma służyć czemukolwiek oprócz nieudolnej próby zareklamowania własnej osoby?

Proszę oświeć mnie zatem w swej wielkiej mądrości, co niby te kamery na SKP mają zmienić? O urzędy się nie martw - pytanie spóźnione o wiele lat - już dawno tam są - pytanie co zmieniły? Zapewne nam powiesz - prawda? :) Choć z drugiej strony prace urzędu możesz znać tylko z opowiadań, więc niby co mądrego mógłbyś powiedzieć? Ale w sumie czy musi być mądrze? Czasem chodzi tylko, żeby narobić rozgłosu wokół swojej osoby :)

 

PS. W pełni sobie zdaje sprawę, że nie każdy diagnosta to "Ken" - niektórzy są po prostu za niscy... o innych walorach lub ich braku nie wspominam nawet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.