Skocz do zawartości

Ostrzeżenie


cezary

Rekomendowane odpowiedzi

za to rozdają negatywy na prawo i lewo (10% ogólnej ilości badań

 

UUUuuuUUUuuu! Ale się rozpędzili! Ho ho! ;)

Gdybym wiedział ile negatywów dostają ludzie na pobliskich stacjach to miałbym większy wgląd na całą sytuację. Może tu leży przyczyna powodzenia jego wzrostu? ;)

 

Podobno Bert tez ma w granicach 10%...

 

A wiesz stary ile się musze napocić by osiągnąc taki wynik?! Muszę wieczorami chodzić do ludzi i robić im badania "wyjazdowe", w domu. :) Na dodatek w każda niedzielę popylam na giełdę samochodową z plikiem gotowych zaświadczeń z wypisanym negatywem! Jeźdzę tam z Wojtem999. On z kolei wbija same pozytywy. Uzupełniamy się doskonale. :P ( pozdro Wojt ;) )

Oczywiście właściciele "francuzów " mają u mnie zniżkę. Doceniam fakt,że raczyli do mnie pokwapić się po negatywika. Mogliby przecież podjechać na jakąkolwiek stację gdzie sumiennie przeprowadza się badania, gdzie pracują doświadczeni diagnosci i dostaliby to co chcą bez kombinacji. :D:)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Qnick

    11

  • Psuj

    9

  • Norbert Jezierski

    7

  • Natasza

    5

Fantastyczna akcja Bert! :) Gratuluje pomysłu. Mam nadzieję, że podczas takich akcji nagrywasz wszystko na kam - w ten sposób, ludzie, którzy na co dzień niewiele wiedzą o Twojej pracy będą mogli się czegoś więcej nauczyć! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uznanie. :)

Wychodząc z założenia,że mądrej głowie dość dwie słowie, a innym trzeba wszystko tłumaczyć jak chłopu na miedzy, Tobie zrobię wersję z napisami. :)

W sumie mozesz dodać swoje. Wypowiadanie się na tematy Ci obce to dla Twej osoby nie pierwszyzna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08/15 ciekawe czemu nie Bert hm ciekawe .... ten twój komentarz był nie na miejscu odnosnie badań z wynikiem P zapraszam na moją stacje to zobaczysz ile jest N ile P na ilość kilentów trzeba zapracować pamiętaj liczy sie przede wszystkim jakość - fachowosc i podejscie do klienta twoja stacja jest do 3.5 tony ma 3 latka to, że jestes przy głównej drodze w Gdanska a nie Sopocie jak piszesz - taki prestirz bo Sopot to kurort to nie znaczy że bedziesz miał wiecej roboty niz ja . Poszerz swoje uprawnienia przenieś sie na stacje okregową albo z poszerzonymi badaniam -jak ktoś CIEBIE bedzie chciał oczywiscie życze Tobie jak najlepiej ...

PS jak widze to cały czas masz cos do mnie powiedz na forum o co TOBIE chodzi w czym ja TOBIE za skórę zalazłem ,przecież nawet mnie nie wiedzałes nawet nie rozmawaliśmy -

SPOKOJNYCH ŚWIĄT i dużo prezentów jak byliscie grzeczni życzę wyszyskim a w szczególnosci 08/15 - bert :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nawet mnie nie wiedzałes nawet nie rozmawaliśmy
- nigdy nic nie wiadomo czy cię gdzies nie sprawdzał. :cool:

Miałem na stacji kiedyś niby klienta (był to właściciel innej stacji - ja go zanałem on tego nie wiedział) przyjechał na badanie (choć ma swoich stacji 4) aby sprawdzić ile mamy przeglądów, nieby gość na poziomie ale podchody robił jak dzieciak, no ale za 1 rok 2 km dalej stnaneła jego stacja. :D konkurencja nie spi. :x

Ale idą Świeta więc żecze Wesołych i spokojnych Świąt. ::claus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem wczoraj reno scenik na okresowym facet kupił go w listopadzie 2006 w grudniu był na naszejstacji na okresowy wynik P wczoraj sprawdziłem sam .światła angielskie i brak nr nadwozi sam ochydnie przerobiony i tł cały ze szpachli wynik N jest to przykład rok 2001 nr,powinien być na prawej stronie podszybia nie ma starsze modele miały w bagażniku ale bagażnik cały w szpachli facet nie wiedział do wczora że jeżdzi anglikem powiedział że tego nie odpuści co z tego będzie tym czasem weołych świąt dla wszystkich.

 

[ Dodano: 22-12-2007, 17:40 ]

diagnosta który zrobił badanie w 2006 jest na emeryturze ciekawe kto zrobił pierwsze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08/15 ciekawe czemu nie Bert hm ciekawe .... [...]

Przepraszam, że się spytam tak bardzo naiwnie - kolejna osoba z wycieczką ?

Bo już pomału zaczynam się zastanawiać, czy te moje posty w ogóle ktoś czyta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
  • 4 weeks later...

Witam, czytając ten wątek nasuwa mi się na myśl przysłowie "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem." Na tym forum są sami prawi diagności , a ci "be" w ogóle tu nie zagladają. Gwoli ścisłości gdyby wykonywać przeglądy ściśle wg dz. u. to negatywów powinno być około 80-90 procent.A tego żaden właściciel by nie wytrzymał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to negatywów powinno być około 80-90 procent.A tego żaden właściciel by nie wytrzymał .

Negatywy to kasa większa niż pozytywy, czyżbyś o tym nie wiedział ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam cię, że góra 40 %

 

40% to tylko w bogatszych regjonach i w okolicach wiekszych miast, tam gdzie jest społeczeństwo biedniejsze odsetek N był by sporo większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.