Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
Bogusław Maćkowski

Ustawa o transporcie drogowym

Polecane posty

Bogusław Maćkowski

Do pobrania najnowsza wersja ujednolicona ustawy o transporcie drogowym ze stanem prawnym na dzień 06.12.2007r. (tekst jednolity Dz. U. z 2007r. Nr 125, poz. 874 z późn. zm.).

 

 

[scroll]===================================================

NOWOŚĆ - ZMIANA STANU PRAWNEGO - ZAKTUALIZOWANY DNIA 17.01.2008R.

===================================================[/scroll]

 

Przypominam o ważnej zmianie dla kierowców - dodatek zamieszczony na końcu o datach konieczności ukończenia kursu kwalifikacyjnego i okresowych szkoleń w zależności od rodzaju posiadanego prawa jazdy i daty jego uzyskania.

 

Ponieważ wiele osób prosiło mnie o opublikowanie wersji po zmianach oraz wyjaśnienie, które ośrodki mogą dokonywać kursów kierowców na przewóz rzeczy i osób na końcu zamieszczony jest przepis, który obowiązywał przed zmianami.

Obecnie Ośrodki Szkolenia podlegają wpisowi do działalności regulowanej prowadzonej przez wojewodę jak stanowi art. 39.g. ust. 3 natomiast do dnia 10.09.2010r. takie szkolenia zgodnie z art. 4 ust. 1 Dz.U.06.235.1701 mogą przeprowadzać ośrodki uprawnione przez dotychczasowe przepisy.

 

Dlatego załącznikiem końcowym jest stan ustawy przed grudniem 2006r. i w art. 39.b. ust. 3 i 5 (Dz.U.z 2004r. Nr 204, poz. 2088 z późn. zm.) mowa jest o Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego oraz organizacjami zrzeszającymi kierowców i przewoźników drogowych o zasięgu ogólnokrajowym.

NORCOM_Dz.U.2007.125.874_ustawa o transporcie drogowym_ujednolicony_2008_01_17.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowicjusz

Mam prośbe wie ktoś jaki jest nr. dziennika -- ustawy o transporcie drogowym stan prawny na dzień dzisiejszy :-) byłbym wdzięczy za podanie, ponieważ weszła jakaś nowelizacja a nieposiadam jej :roll:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.