Skocz do zawartości

Sis idzie na prawo jazdy...


Psuj

Czy nasza szanowna koleżanka Sis zda egzamin na prawo jazdy????  

36 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz powszechnie znana i lubiana koleżanka (Sisters) idzie na prawo jazdy. Oczywiście jasne jest, że dla całego zmotoryzowanego społeczeństwa (jeśli oczywiście zda egzamin za tysiąc pięćset osiemdziesiątym drugim razem) od tego dnia poruszanie się na drodze będzie porównywalne ze sportami ekstremalnymi.

 

A więc (moja polonistka zawsze mnie upominała, żebym nie zaczynał zdania od "a więc") poprosiła mnie (Sis oczywiście) żebym zrobił ankietkę czy zda czy nie, no i oczywiście oprócz tego można udzielać porad, zarówno bezcennych, jak i tych idiotycznie głupich.

 

Tym nie mniej zaznaczam, że nasza powszechnie lubiana i szanowana koleżanka nie jest "blondynką" ani żadną tam "babą za kierownicą", więc proszę się wyrażać o jej umiejętnościach i słabościach z iście należytym szacunkiem albo będziecie mieć z nami (moderatorami) do czynienia. Bo my naszej forumowej kobietce krzywdy zrobić nie damy.

 

A jak nie zda .... to szkoła nauki jazdy, instruktorzy i egzaminatorzy będą mieli przechlapane na stacjach w całej Polsce do odwołania (czyt. do zdania egzaminu).

 

Zapraszam do głosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • sisters

    18

  • rurek777

    12

  • Psuj

    7

  • ijm

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Linka - np. na YouTube - i owszem :D

 

Sorki, ale jak dam zezwolenie na wszystko, to raz - przymuli nam forum, dwa - wzrośnie (i tak już niemały) transfer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście rozumiem. Trzeba być konsekwentnym do samego końca.

Może ten sposób będzie dobry. Plik "jazda" w formacie flv. Powinno to działać.

 

button_pobierz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej by wyszło kupić prawko na Białorusi, koszt ok 200$ co przy obecnym kursie nie jest wygórowaną ceną potem wymiana w macierzystym WK i w drogę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sis - ja już Ci załatwię to prawo jazdy na wszystkie kategorie jakie tylko chcesz, ale obiecaj, że nie będziesz jeździć, co? :)

 

Dlaczego z gory zakladasz ze marny bedzie ze mnie kierowca? Czyzbys nie trawil kobiet za kierownica? :]

 

Trzymam kciuki.

 

Dzieki - przyda sie :):D

 

Co TO???? Ja nic takiego... a przynajmniej bez badań DNA się nie przyznam...

 

Psuj nie boj.... ja tez do niczego sie nie przyznaje :)

 

 

heh Panowie widze, ze nie wierzycie zbytnio, ze uda mi sie za pierwszym razem.... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę że dasz radę! Aby zmotywować Cię do efektywniejszej pracy na kursie, wyznaczam nagrodę jeśli uda Ci się za pierwszym razem.

Bonusem tym będzie darmowy przejazd tam i z powrotem na kolejne spotkanie wesołej kompanii forumowiczów, luksusowym autem i w doborowym towarzystwie (znaczy sie moim i Psuja).

Nie pękaj na robocie i powodzenia!

(jako pragmatyk i realista zagłosowałem na opcję nr cztery- w myśl zasady:"Bogu świeczka i diabłu ogarek")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeby spokojnie jeździć po drogach to trzeba mieć prawo jazdy?

A żeby otrzymać prawo jazdy to trzeba jakiś kurs robić?

Czy ci politycy już całkowicie oszaleli, może jeszcze niedługo wpadną na pomysł żeby

każdy ze swojej pensji podatki płacił.

Ahh, u mnie w Zapiecku gmina Bożęcin jest bardziej normalnie.

P.S. Sis na pewno zdasz!

A jak nie, to próbuj w innym skupie butelek (może nie zauważą że szyjka wszczerbiona) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga przez męke może wyglądać tak:

1 kurs - $

2 egzamin - $

3 poprawka - $

4 doszkolenie - $

5 egzamin - $

(ewentualnie poz 3-5 razy kilka )

6 balanga po zdaniu - $$$

7 wyrobienie "prawka" - $

8 kupno auta - $$$$$$$$$$$$

9 przerejestrowanie - $

10 OC paliwo itd... - $$$$ ....

 

za tyle $$$... to obstawiam pozycje 7 z ankiety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Sis idzie na prawo jazdy...

takie małe pytanko - czy aby nie za wcześnie ... :D

najmłodszy użytkownik forum ... ::hey

ststystyka.jpg.66cc48fa7bb552410727cd91afe2448d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty kolego mi sie tam mocno nie przygladaj

 

Ależ koleżanko... my sie nie będziemy przyglądać... od razu przejdziemy do czynów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.