Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
Falkor

Problem z uruchomieniem

Polecane posty

Falkor

Witam,

Po zainstalowaniu, podczas uruchamiania wyskakuje mi błąd: [błąd 100] Wykryto błąd pliku konfiguracyjnego -dalsze działanie programu jest niemożliwe!

Próbowałem juz innych wersji, przeinstalowałem już wiele razu, update przeszedł pomimo tego błędu ale nadal program nie chce się włączyć :?

Psuj

Z płyty z dopiskiem "DEF" zainstaluj jeszcze plik definicji systemu

Jak pamiętam to o to chodzi. A jak nie to poczekaj na kogoś z Norcom-u albo przedryndaj do nich

Falkor

A da się skądś zdobyć ten plik?? Bo mam trzy płyty z różnymi wersjami ale na żadnej nie ma tego pliku

Psuj

Wrzuć płytę z najwyższym numerem i sprawdź

screenshot002kv0.th.jpg

Falkor

Wyskakuje: nie znaleziono pliku definicji systemu :-?

Norbert Jezierski

Nie ma sensu dyskutować o tym na forum - od tego są telefony.

W wielkim skrócie - plik konfiguracyjny (licencji) bierze się zawsze z ostatniej płytki z napisem DEF.

Na starych napędach CD czasem nie jest on widoczny (płytka jest nagrywana w multisesji) - wtedy standardem jest, że wysyłamy plik mailem lub klient szuka innego komputera ...

Plik ma raptem 3kB ...

Psuj

No to po kłopocie ;D

Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.