Skocz do zawartości

Ciągnik rolniczy SAM - jakie terminy badań?


bohdang

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak to widzę po moich studiach nad prawem. :)

Bo taka właśnie wersja najbardziej kupy się trzyma, szkoda tylko, że nie jest to oczywiste dla nas wszystkich na tyle aby "blakop" nie musiał stawiać Ci piwa za poparcie jego teorii ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby "blakop" nie musiał stawiać Ci piwa za poparcie jego teorii ,,,

 

To nie tyle za poparcie mnie, ile za inny sposób - myślę przystępny wyłożenia tego problemu :)

 

Jakbym nie był an luzie już dawno bym u Niego był... :D

 

Tylko czym? Pociągiem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde w Dz. U. z 1997 r. Nr 98 poz. 602 Art.81 pkt.4 pisało - [/u]pojazdu samochodowego marki "SAM"[/u] . Gdyby nie wyrzucili "samochodowego" nie było by o czym pisać.

Po głębszej analizie przyznaję rację dla Jackowa. Do błędów trzeba umieć się przyznać, więc koleżanko OLGO przepraszam za mylne opinie z mojej strony. Piwo dla Jackowa. ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciągnik SAM na 3? - chyba 2

Legalnie 3.2.2,,,

:?::?::?::?:

Janusz, Ty chyba żartujesz. A może ... nie przecież nie ma dopalaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, Ty chyba żartujesz

No patrzcie, ja Go pierwszy poparłem, a On się znowu chce kłócić ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżanko OLGO przepraszam za mylne opinie z mojej strony.

Nie masz za co przepraszać :-D na wymianie swoich opinii i spostrzeżeń właśnie polega dyskusja, gdybyśmy wszyscy byli zawsze zgodni, to by było zbyt nudno, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
za mysle ze ciagnik rolniczy okreslamy na 1 rok... ale moze sie myle

 

Nie ma to jak pewność i zdecydowanie w tym fachu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAM może dostać badanie na 3 lata?

 

Oczywiście, że może - jest to tylko uzaleznione od sposobu interpretacji przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz "pierwsze" badanie SAMa a on nie jest jeszcze zarejestrowany. Więc...

 

...piszesz na zaświadczeniu z BT, że "termin BT należy ustalić zgodnie z Art 81 ustawy PORD". Niech termin BT ustali sam WK, bo niby jak diagnosta ma ustalić ten termin jak nie zna daty pierwszej rejestracji? Klient nie ma okreslonego czasu na przedstawienie tych dokumentów w WK a zatem równie dobrze może udać się z nimi do WK po kilku miesiącach, to niby dlaczego miał by mu upłuwac termin do następnego BT jeśli pojazd nie jest jeszcze zarejestrowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient nie ma okreslonego czasu na przedstawienie tych dokumentów w WK

Czy na pewno są ważne w nieskończoność ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz "pierwsze" badanie SAMa a on nie jest jeszcze zarejestrowany. Więc...

 

...piszesz na zaświadczeniu z BT, że "termin BT należy ustalić zgodnie z Art 81 ustawy PORD". Niech termin BT ustali sam WK, bo niby jak diagnosta ma ustalić ten termin jak nie zna daty pierwszej rejestracji? Klient nie ma okreslonego czasu na przedstawienie tych dokumentów w WK a zatem równie dobrze może udać się z nimi do WK po kilku miesiącach, to niby dlaczego miał by mu upłuwac termin do następnego BT jeśli pojazd nie jest jeszcze zarejestrowany.

Już widzę minę pań z Wk. Miałbyś krechę na całe życie (prawda Olu?). Ja jak taką uwagę napisałem na ustaleniu danych samochodu półrocznego sprowadzonego z Niemiec to zaraz miałem telefon z WK, z groźbą, że mi uprawnienia zabiorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.