Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

pn4

ZMIANA PRZYCZEPY CIEZAROWEJ NA ROLNICZA

Polecane posty

pn4

Witam potrzebuje informacji jak zmienić przyczepę ciężarową na rolniczą.

Jakie zmiany muszą być dokonane przez warsztat PKD 50.20A ?

Czy należy ograniczyć prędkość i DMC ?

Jak powinien wyglądać opis zmian w badaniu zmnia konstrukcyjnych pojazdu wykonany przez diagnoste ?

Dowiadywałem sie w WK wymagają faktury z warsztatu oraz opis zmian SKP

krzychu

jest klient ktory kupil sobie przyczepe,przyjezdza na skp a tu;biore dr a tam marka sam,ogladam p-pę a tu oryginal nowa sol,nawet nr ramy i tabliczka jest fabryczna,a klient do mnie ze trzeba zmienic rodzaj jak wyzej,odjechal do wk a tam naczelnik mu powiedzial ze to do prokuratora sie nadaje,co sie potem okazalo sprzedawca tej p-py handlowal lewym towarem

Nikita_Bennet

Witam. To mój pierwszy post na tym forum więc nie bijcie ;)

Szybkie pytanko. Przeglądam allegro i jest tam przyczepa (tzw sztywna) Autosan/Sanok D-633. Jedne z nich są ciężarowe-rolnicze. Inne zaś ciężarowe.

Mam takową ale w dowodzie rejestracyjnym jest wbite ciężarowa.

Da się zrobić żeby była ciężarowa-rolnicza.

Reszte żywota ta przyczepa spędzi z ciągnikiem ;) bo samochodu kupować nie będę a przyczepka mi się podoba bo jest dobrym stanie technicznym i nie chcę jej zamieniać tylko z powodu tego ze nie jest ciężarową-rolniczą (opłaty).

Wiem, że w przypadku przyczepy D47 można zamienić ciężarową (tzw samochodówka Vmax 60 i 4t ladowności) na ciężarową-rolniczą (tzw rolnicza z vmax 30 i 4,5 ładowności).

Czy producent przewidział dla przyczpy D-633 przeznaczenie rolnicze?

Bo jeśli nie to szukając drugiej będę szukał np D50/55.

Thx

rurek777

może spytaj producenta ? :)

Nikita_Bennet

A istnieje? I czy zajmuje się jeszcze produkcją przyczep?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.