Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
Jackow

Przyjazne Państwo

Polecane posty

Jackow

Tak się złożyło, że w zeszłym tygodniu oglądałem konferencję prasową dotyczącą prac komisji Przyjazne Państwo pod kierownictwem Janusza Palikota. Niestety nie widziałem całej konferencji ale na szczęście trafiłem na najważniejszy, dla nas diagnostów, fragment. Przytoczony przez przewodniczącego absurd prawny dotyczył podatku VAT. A chodziło o metodę ustalenia kategorii VAT-u: ... przedział pasażerski (...) mierzony od najdalej wysuniętego punktu po podłodze pojazdu ... (jakoś tak to brzmi).

Do czego zmierzam? Otóż myślę, że ta komisja to dla nas jakaś szansa aby przynajmniej zgłosić przepisy prawne, które można by uprościć tak, aby były jasne dla wszystkich, nie tylko dla prawników. Poniżej link na stronę, gdzie można zgłaszać propozycje.

http://www.przyjaznepanstwo.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

Myślę, że warto spróbować skoro dano nam możliwość, właściwie każdemu z nas, którą do tej pory mieli nieliczni.

Tomek D

I co tam winiarz z Biłgoraja zrealizował już coś ;)

blakop

Aleś się obudził po 5 latach :)

danielg539
Aleś się obudził po 5 latach

Okres w sam raz aby ocenic polityka :D

Jackow

Oprócz tego, że Palikot chce związków partnerskich i zgwałcić Nowicką to nic nowego. Tak w skrócie. :-D

Psuj
1360956622_kf9c1x_600.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.